Späť na výsledky

Vily a apartmány v luxusnom golfovom rezorte

1-3 1
ID: AT0133

Luxusné súkromné vily s bazénmi so slanou vodou a saunou, elegantný bungalovy so záhradnou terasou alebo exkluzívne byty so spoločným bazénom na predaj na hraniciach Maďarska s Rakúskom ...

Prečítajte si viac

98 500 € - 398 500 €

84 542 £ - 342 032 £

107 216 $ - 433 764 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Zaujímavá investičná príležitosť! Ponúkame na predaj rôzne typy nehnuteľností - vily a apartmány - umiestnené v luxusnom golfovom rezorte v oblasti Burgenland (východné Rakúsko), predtým známe ako Panónia na hraniciach s Maďarskom v kraji plnom viníc (produkujúcim vynikajúce červené víno Blaufränkischland) a slnečných údolie s malebnými dedinkami. Rezort leží na území Maďarska v tesnom susedstve rakúskych hraníc. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v práve vnikajícím novom stredisku, ktoré ponúka elegantné súkromné ​​vily s bazénmi so slanou vodou a saunou, elegantný bungalovy so záhradnou terasou alebo exkluzívne apartmány s veľkým spoločným bazénom. Ponuka je široká a každý si môže vybrať podľa svojho vkusu. Je tu aj možnosť priplatiť si nábytkový balíček so štýlovým vybavením. Všetky nehnuteľnosti môžu byť využité k investíciám, alebo prenájmu v neprítomnosti vlastníkov so zaujímavým výnosom. Samozrejme môžu byť aj využívané výhradne ako rekreačný dom. Oblasť Burgenland je plná zaujímavostí s nekonečnou radom aktivít pre dospelých i deti. Kulinárske dedičstvo tejto oblasti je známe vďaka vynikajúcim čerstvým miestnym surovinám, čo dokazuje množstvo vynikajúcich reštaurácií v okolí. Veľkým lákadlom je tu klub Sonnegolf s dvoma 9 jamkovými ihrisku. Sonnentherme Lutzmannsburg zase ponúkajú bohatý výber tobogánov, bazénov a kúpalísk. Obe atrakcie doslova hraničí s rezortom po oboch jeho stranách, takže sa tu nudiť rozhodne nebudete. Stredisko je výborne dostupné z Viedne (1, 20 h), Bratislavy (1,40 h), Budapešti (2,40 h) a Grazi (1,40 h).
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247