Späť na výsledky

Veľký byt ve Ski Juwel

3
ID: AT0162

Veľký byt na predaj v nedávno dokončenej modernej rezidencii v populárnej Niederau v lyžiarskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tirolsku.

Prečítajte si viac

610 000 €

516 124 £

687 932 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ponúkame na predaj a zároveň k investíciu lyžiarsky apartmán s úplne fantastickým výhľadom na juh a na západ, ktorý sa nachádza na druhom poschodí budovy nedávno dokončenej rezidencie s luxusným wellness centrom s vírivkou, saunou a relaxačné miestností. Apartmán má rohovú polohu a vďaka tomu sa môžete kochať úchvatným výhľadom na zjazdovky Niederau-Wildschönau a čiastočne aj na dedine. Byt je plne vybavený luxusnými spotrebičmi a štýlovým dizajnom. Patrí k nemu komora, parkovacie miesto v garáži a 2 vonkajšie parkovacie miesta. V garáži je nabíjačka pre elektromobily a je tu tiež samostatná práčovňa. Úžitková plocha apartmánu činí 110 m2 + dva balkóny: južná a západná o veľkostiach 16 m2 a 18 m2. Skladá sa z otvoreného obývacej izby s integrovaným jedálenským kútom a krbom, 3 priestranných spální, 2 kúpeľní a WC. Apartmán je určený na turistickému prenájmu a ponúka atraktívnu kombináciu súkromného využitia a profesionálne spravovaného prenájmu. Jedná sa o perfektné alpskou investičné nehnuteľnosť s bezproblémovú správou a solídnym príjmom z prenájmu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247