Späť na výsledky

Ski-in ski-out apartmán v Katschberg

1
ID: AT0279

Luxusný ski-in ski-out apartmán priamo v Katschbergu vo vysokej nadmorskej výške, čo zaisťuje skvelé lyžiarske podmienky…

Prečítajte si viac

390 000 €

334 737 £

424 512 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Luxusný apartmán sa nachádza priamo na svahu v obľúbenom stredisku Katschberg vo výške 1640 metrov nad morom v regióne Korutánsko. Centrum mesta je vzdialené iba 3 minúty chôdze. Región Katschberg ponúka rozmanité aktivity v zime aj v lete. Byt je ideálny ako investícia , ale môže byť k dispozícii až 4 týždne v roku.

Tento projekt bol koncipovaný ako moderný apartmánový hotel s kompletným servisom a zahŕňa recepciu, reštauráciu, bar, priestranné wellness a spa s krytým bazénom, lyžiarňou, detskou herňou, vonkajším detským ihriskom atď. Apartmány sú plne vybavené a zariadené. Dispozícia izby bola navrhnutá veľkoryso, okná od podlahy až k stropu poskytujú dostatok svetla a nádherný výhľad. Celý projekt je na veľmi vysokej úrovni. K dispozícii je aj uzamykateľná lyžiareň so sušiakmi lyžiarskych topánok.

Byt na predaj má rozlohu 58 m2. Má balkón (15 m2), parkovacie státie v garáži, 1 spálňu, 2 kúpeľne a kuchyňu s obývacou izbou. Byt je zariadený v modernom alpskom štýle. Kuchyňa je vybavená chladničkou, sporákom so sklokeramickou doskou, rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a riadom.

Apartmán je určený na turistický prenájom v kombinácii s vlastným použitím. Majiteľ môže apartmán užívať až 4 týždne v roku. O prenájom sa stará profesionálna agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247