Späť na výsledky

Predpredaj - nové apartmány v blízkosti Mayrhofenu

2
ID: AT0222

Skvelá príležitosť - projekt nových apartmánov na predaj v blízkosti jedných z najobľúbenejších lyžiarskych oblastí v Európe ako je Zillertal Arena a Mayrhofen ...

Prečítajte si viac

574 000 € - 689 000 €

492 664 £ - 591 368 £

624 794 $ - 749 971 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

PREDPREDAJ! Unikátny projekt od skúseného developera vo vynikajúcej polohe v samom srdci Zillertalu, len 8 minút jazdy od lyžiarskeho areálu v Mayrhofenu a 12 minút jazdy od Zell am Ziller, kde je možné sa napojiť na zjazdovky lyžiarskeho strediska Zillertal Arena. Panoramatická poloha a špičkové prevedenie!

POLOHA: Táto úplne nová nehnuteľnosť bude postavená v nádhernej vyvýšené ploze v blízkosti jedných z najlepších lyžiarskych areálov v Európe - Zillertal Arena a Mayrhofen. Lyžiarske stredisko Zillertal Arena - Zell am Ziller / Gerlos / Königsleiten / Hochkrimml sa môže pochváliť asi 150 km zjazdoviek. Kúsok jazdy autom alebo skibusom je rekreačná oblasť Mayrhofen-Hippach s ďalšími 140 km zjazdoviek. Celý región je známy tradične dobrými snehovými podmienkami, a to vďaka predovšetkým vysokým nadmorským výškam. Okrem lyžovania si môžu návštevníci v zime užiť mnoho ďalších outdoorových aktivít, vrátane horskej dráhy, klasického lyžovania alebo alpinizmu.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento projekt je situovaný v krásnej polohe s nádherným výhľadom do údolia. K dispozícii bude iba 8 apartmánov, každý s 2 spálňami s veľkosťou medzi 87 a 95 m2, podzemným parkovaním (za príplatok) a veľkou terasou alebo balkónom. Byty budú dodávané so všetkými inštaláciami, podlahami a kúpeľňami. Majitelia si môžu zariadiť svoj byt podľa svojho štýlu, je možné využiť služby interiérového dizajnéra.

POUŽITIE: Apartmány ponúkajú kombináciu súkromného použitia (cca 6 týždňov za rok) a profesionálneho prenájmu. Poloha v srdci lyžiarskej oblasti sľubuje vysokú obsadenosť a atraktívne výnosy z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247