Späť na výsledky

Nové, už stojace apartmány, Hinterstoder

2-3
ID: AT0256

Nové apartmány v lyžiarskom stredisku Hinterstoder na predaj - niektoré apartmány sa ponúkajú aj v režime BEZ POVINNÉHO TURISTICKÉHO PRENÁJMU...

Prečítajte si viac

423 900 € - 632 358 €

363 833 £ - 542 752 £

461 412 $ - 688 317 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nové, už stojace plne vybavené apartmány v stredisku Hinterstoder len 500 metrov od dolnej stanice lanovky a pár krokov do centra obce.

POLOHA: Apartmány sa nachádzajú kúsok od lanovky, ku ktorej sa dá dostať aj skibusom. Navyše priamo okolo hotela vedú letné turistické chodníky, cyklotrasy aj bežkárska stopa.

Hinterstoder, kde sa jazdí aj svetový pohár, ponúka až 40 km perfektne upravených zjazdoviek pre lyžiarov všetkých úrovní, ale najviac asi poteší rodiny s deťmi. Oblasť je skvele vybavená, čo sa týka služieb, navyše je výborne dostupná z ČR (z Prahy a z Brna už za 4 hodiny, z Ostravy za 5,5 hodiny). Dovolenku si tu užijete nielen počas zimných mesiacov, oblasť je celoročnou prázdninovou destináciou.

NEHNUTEĽNOSŤ: Projekt apartmánov s krásnymi výhľadmi do okolitých hôr vznikol tesne pred pandémiou v roku 2019. Skladá sa zo 73 apartmánov. V súčasnej dobe je na predaj ešte 14 apartmánov, z ktorých 9 je možné kúpiť v režime BEZ povinného turistického prenájmu. To je v dnešnej dobe v lyžiarskych strediskách v Rakúsku úplná rarita. Všetky apartmány poskytujú krásne výhľady do okolitých hôr z balkónov a terás. Ponúka sa plne vybavené vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi, všetkým nábytkom vrátane matracov, záclon, posteľnej bielizne, príborov a riadu. Rezidencia je navyše vybavená wellness, moderne vybaveným fitness centrom alebo herňou pre deti.

UŽITIE: V budove sú apartmány s možnosťou bez povinného prenájmu a apartmány, ktoré treba prenajímať - tie budú prenajímané profesionálnou agentúrou. V tomto režime sa ponúka šesť týždňov vlastného použitia za rok pre majiteľa. Tieto apartmány ponúknu 3-4% čistého výnosu za rok.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247