Späť na výsledky

Luxusné ski-in ski-out byty a chaty, Fieberbrunn SkiCirkus

1-4 1
ID: AT0254

Nové, luxusné ski-in ski-out apartmány a chaty obklopené najlepšími lyžiarskymi strediskami v Rakúsku sú pravdepodobne najprestížnejším projektom v rakúskych Alpách...

Prečítajte si viac

295 700 € - 1 192 500 €

253 799 £ - 1 023 522 £

321 867 $ - 1 298 027 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento jedinečný projekt 100 luxusných apartmánov a 4 chát priamo pri spodnej stanici lanovky vo Fieberbrunne, ktorý je súčasťou lyžiarskej oblasti Skicirkus (270 km zjazdoviek), sa stavia hneď pri zjazdovke a detskom svahu. Apartmány budem súčasťou luxusného hotela (4-star superior) s barom, reštauráciou, ktorú povedie tím slávneho nemeckého televízneho kuchára Marquarda, wellness, fitness, detskou herňou a vnútorným bazénom. Pred objektom vznikne aj letné kúpacie jazierko. Apartmány a chaty s nádhernými výhľadmi na Kitzbühelské Alpy s plochou 38 - 172 m2 budú plne vybavené vysokoakostným nábytkom v klasickom rakúskom štýle a všetkým ďalším vybavením vrátane kuchynských spotrebičov Miele. Ku každému bytu bude patriť toľko parkovacích miest v podzemnej garáži, koľko má spální. V suteréne budú aj súkromné ​​lyžiarne a miestnosť pre horské bicykle s priamym výstupom na svah. Samozrejmosťou sú nabíjacie stanice pre elektromobily. Celý projekt bude prevádzkovať firma napojená na developera, ktorá sa bude podieľať nielen na výnosoch, ale aj na nákladoch projektu tak, aby bol zaistený čo najvyšší zisk pre investorov. Prognóza počíta so ziskom okolo 5% v piatom roku po uvedení do prevádzky (7% pri hypotekárnom financovaní). Vlastné použitie vlastníkov bude v rámci systému Owners Awards, plus mimo sezóny bude možné využiť zvýhodnené ceny pre priateľov. Prípravné stavebné práce sa už začali a dokončenie celého projektu bude do konca roku 2023. Skicirkus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je druhou najväčšou prepojenou lyžiarskou oblasťou v Rakúsku. Ďalšie lyžiarske oblasti Ortisei-Buchensteinwand, St. Johann in Tirol, Kitzski Kitzbühel a Steinplatte sú vzdialené 25 km, Zell am See a Maria Alm iba 30 minút. To robí z Fieberunnu jednu z najlepších lokalít pre lyžiarov v Alpách. Snowparky, sánkarské dráhy a bežkárske stopy sú tiež v bezprostrednom okolí objektu. V letnej sezóne je možné využiť cez 300 km turistických chodníkov, cesty pre horské bicykle, celoročnú Alpskú horskú dráhu alebo jedno z 8 golfových ihrísk vo vzdialenosti do 31 km od projektu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247