Späť na výsledky

Horská chata v pešej vzdialenosti od zjazdoviek, Annaberg

ID: AT0281

Moderne koncipovaná horská chata so všetkým komfortom len pár minút jazdy od centra Annabergu av pešej vzdialenosti od lanoviek oblasti Dachstein West.

Prečítajte si viac

990 000 €

849 716 £

1 077 607 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásna horská chata na predaj v pešej vzdialenosti od zjazdoviek určená buď na turistický prenájom, alebo ako hlavné bydlisko.

POLOHA: Atraktívna horská chata sa nachádza na konci slepej ulice, na slnečnom a pokojnom mieste na svahu av pešej vzdialenosti od zjazdovky Donnerkogel. Centrum Annabergu ponúka infraštruktúru s reštauráciou/kaviarňou, obchodmi, bankou a je dosiahnuteľné behom 5 minút autom. Lyžiarska oblasť Dachstein West, ktorá ponúka 51 km zjazdoviek a nespočet ďalších voľnočasových aktitvít ako počas zimnej sezóny, tak počas leta. Oblasť je navyše vzdialená ani nie pol hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových ihrísk alebo kúpeľov.

NEHNUTEĽNOSŤ: Exkluzívna a veľmi očarujúca horská chata z roku 2012 ponúka priestor pre 10 osôb, jedná sa o polovicu dvojdomu. Moderné poňatie klasického horského domu v kombinácii s energeticky nenáročnou funkčnosťou sľubuje absolútny komfort bývania - presvetlený priestor s otvoreným krbom a galériou, staré drevené dvere, kamenné a borovicové podlahy, kúpeľne s wellness (sauna a vírivka) a relaxačnou zónou, terasy pozývajúce.

Chata má plochu cca 150 m² a 3 podlažia. Na parkovanie slúži prístrešok pre auto. V suteréne je predsieň, sklad a technické zázemie, ďalej spálňa, WC, vaňa/sauna a relaxačná miestnosť; na prízemí je vstupný priestor, 3 spálne, vaňa, WC a terasa so záhradou; na poschodí je špajza, kúpeľňa/WC, obývací priestor s galériou/loftom as kuchyňou a jedálňou a 2 terasy s východom na záhradu.

UŽITIE: Chatu je možné využívať na trvalé bývanie alebo na turistický prenájom, o ktorý sa môže starať miestna, už preverená osoba. Turistický prenájom je možné kombinovať s vlastným použitím majiteľom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247