Späť na výsledky

Exkluzívne ski-in ski-out lodge pod Hochkönigom

1-4
ID: AT0284

Zavádzacia ponuka zľava 5%: Ski-in ski-out byty a domy v najluxusnejšom prevedení pri zjazdovkách v Mühlbach….

Prečítajte si viac

472 840 € - 1 719 948 €

405 936 £ - 1 476 584 £

514 286 $ - 1 870 708 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Len pár metrov od zjazdoviek a lanoviek oblasti Hochkönig (Ski Amade) v nadmorskej výške 950 m.n.m. vzniká jedinečný projekt iba 12 lodgov (bytov a radových domov), ktoré budú vyvedené v najvyššej kvalite s prihliadnutím na kritériá udržateľnosti.

>

Lodge o veľkostiach od 62 m2 do 226 m2 budú mať 1-4 spálne. Veľké lodge budú mať saunu, vonkajšiu oceľovú hot-pot vaňu a prípadne aj wellness. Nábytok a drevené obklady budú vytvorené na mieru miestnym stolárom. V obývacej izbe bude krb. Voda bude z miestneho horského prameňa a všetka elektrická energia z obnoviteľných zdrojov. Súčasťou je aj podzemná garáž s nabíjaním pre elektromobily.

LOKALITA: Oblasť Hochkönig je jednou z najkrajších častí Rakúska s impozantným masívom Hochkönig a fascinujúcou kulisou malebných dedín a rozprávkových údolí vrátane Dienten, Mühlbach a Maria Alm. Oblasť je príjemná pre návštevu v akomkoľvek ročnom období. V zime tu nájdete cez 120 km dokonale udržiavaných zjazdoviek – lyžovanie v Hochkönigu je úplne výnimočné, pretože celková plocha je dobre rozložená a ponúka rôznu a rozmanitú panorámu. Königtour je jednou z najkrajších lyžiarskych trás a jazda po nej je jedným z najsilnejších zážitkov z dovolenky v rakúskych Alpách. Ohromujúca krajina je ideálna aj pre beh na lyžiach. Populárna je tu aj snowtubing a curling. Na jar av lete sotva nájdete pokojnejšie a mierumilovnejšie miesto ako Hochkönig – aj v letnej sezóne sú možnosti pre aktívnu zábavu nespočetné – od lezenia a pešej turistiky po cykloturistiku, golf a rodinné zábavné parky – každý si tu nájde to svoje! Dojazdová vzdialenosť z Prahy je 5,5 hodiny a za Salzburgu iba hodinu.

UŽITIE: Celý projekt bude prevádzkovaný ako turistický prenájom skúseným miestnym prevádzkovateľom naviazaným na developera. Provízia prevádzkovateľa bude v prvých rokoch znížená (5%, 10% a potom 15%) a od štvrtého roka bude činiť 17,5%, čo je na rakúske pomery nízke. Vlastné použitie je možné a bezplatné (okrem užívacej taxy 10%, upratovania a miestneho poplatku).

Stavba začne na jeseň 2023 alebo na jar 2024. BEZ PROVÍZIE PRE KUPUJÚCICH.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247