Ďalšie služby

Konzultačné a poradenské služby

Ponúkame širokú škálu služieb týkajúcich sa nehnuteľností v Rakúsku. Môžeme vám pomôcť získať informácie o vybranej nehnuteľnosti, nájsť právnika, notára, daňového poradcu alebo inšpektora. Môžeme vám pomôcť aj s nákupom nehnuteľnosti, ktorú ste si vybrali u inej agentúry. Poskytujeme tiež cielenú analýzu trhu. Konkrétny postup spolupráce a cenu určíme podľa vášho zadania.

Predaj a prenájom nehnuteľnosti

Uvažujete nad predajom svojej nehnuteľnosti v Rakúsku? Dajte nám vedieť! S najväčšou pravdepodobnosťou vám budeme schopní pomôcť. Váš majetok môžeme ponúknuť nielen našim kupujúcim, ale aj prostredníctvom našej rozsiahlej siete miestnych maklérov, aby sme vám zabezpečili rýchly predaj za najlepšiu cenu.

Klientom, ktorí od nás kúpili nehnuteľnosť v zahraničí, ponúkame možnosť prenájmu nehnuteľnosti v sezóne i mimo nej. Je to skvelý spôsob, ako pokryť náklady zahraničnej nehnuteľnosti a ešte si privyrobiť. Sezónne výnosy z prenájmu sa obvykle pohybujú medzi 2 - 5% z ceny nehnuteľnosti (po odpočítaní všetkých nákladov).

Nehnuteľnosti v iných európskych krajinách 

Sme odborníkmi na oblasť európskych nehnuteľností. Na týchto webových stránkach nájdete len rakúske nehnuteľnosti, my ale sledujeme väčšinu európskych trhov s nehnuteľnosťami a v uplynulých rokoch sme predali nehnuteľnosti aj v mnohých iných krajinách vrátane Španielska, Portugalska, Talianska, Veľkej Británie, Francúzska alebo Českej republiky. Môžeme vám pomôcť s vyhľadávaním nehnuteľností v celej Európe.