Späť na výsledky

Atraktívne apartmány v lyžiarskej oblasti Rußbach - Dachstein West

1-2
ID: AT0248

Veľmi kvalitne postavené apartmány určené na turistický prenájom v krásnej lokalite len 5 minút od lyžiarskeho vleku v Russbachu v oblasti Dachstein West...

Prečítajte si viac

365 000 € - 420 000 €

313 000 £ - 360 164 £

396 868 $ - 456 670 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Veľmi kvalitné apartmány v alpskom vidieckom štýle s nádherným výhľadom na hory v lyžiarskej oblasti Rußbach - Dachstein West. Apartmány postavil osvedčený developer, ktorý stavia vysoko kvalitné objekty.

POLOHA: Atraktívne apartmány sú situované na slnečnom a pokojnom mieste v centre Rußbachu, s výhľadom na zjazdovku, centrum obce a okolité hory, len cca 5 minút od lyžiarskeho vleku. Mestečko Rußbach am Paß Gschütt je súčasťou lyžiarskej oblasti Dachstein West, ktorá ponúka 51 km zjazdoviek a nespočet ďalších voľnočasových aktitvít ako počas zimnej sezóny, tak počas leta. Oblasť je navyše vzdialená ani nie pol hodiny od oblasti Ski Amadé, golfových ihrísk alebo kúpeľov. Priamo v Rußbachu je tiež prírodné kúpalisko a všetka základná občianska vybavenosť.

APARTMÁNY: Apartmány sa nachádzajú v menšej budove a majú predsieň, 1 - 2 spálne, 1 - 2 kúpeľne/WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňou a vstupom na terasu alebo na záhradu. Jedná sa o atraktívne bývanie vo vidieckom a zároveň modernom štýle, s priestrannými izbami, oknami z smrekovcového dreva s trojsklom, drevenými podlahami vrátane podlahového vykurovania.

Na predaj je v súčasnosti tento apartmán:

Apartmán Top 1 (52 m²) s terasou a záhradou, pivnicou a 2 vonkajšími parkovacími miestami. Cena 365 000 EUR (+ 20% DPH) vrátane vybavenia, zariadení a parkovacích miest.

Apartmán (62 m2) s terasou a záhradou, pivnicou a 2 parkovacími miestami (jedno kryté a jedno nekryté). Apartmán má 2 spálne, 2 kúpeľne a samostatné WC. Cena 420 000 EUR (+ 20 % DPH) vrátane zariadenia, vybavenia a parkovacích miest. Okrem toho je možné bezplatne využívať úschovňu lyží a lyžiarskych topánok (pre 4 páry) pri dolnej stanici lanovky.

UŽITIE: Apartmány sú určené na turistický prenájom v kombinácii s vlastným použitím majiteľom. Ide o veľmi flexibilný model, kedy sa o prenájom môže starať aj samotný majiteľ alebo eventuálne miestna agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247