Späť na výsledky

Apartmán s nádherným výhľadom

3
ID: AT0245

Unikátny priestranný byt pre 7 osôb v luxusnom rezorte z roku 2017 v Niederau v lyžiarskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tirolsku na predaj.

Prečítajte si viac

625 000 €

534 547 £

681 626 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Unikátny byt na prízemí s rozlohou 122 m2, kde sa pohodlne ubytuje až 7 osôb, je na predaj v luxusnom rezorte z roku 2017 v Niederau v lyžiarskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tirolsku.

POLOHA: Apartmán v centre obce Niederau a lyžiarskych vlekov Markbachjoch a Schatzberg. Apartmán sa nachádza uprostred 3 lyžiarskych oblastí. Priamo v Niedarau je rodinná lyžiarska oblasť s 24 km zjazdoviek. V iba 7km vzdialenom Hopfgartene sa napojíte na Wilder Kaiser, obrovskú lyžiarsku oblasť s 288 km zjazdoviek a pokiaľ sa vydáte druhým smerom v Auffachu začína lyžiarsky areál Ski Juwel Alpbach (90km zjazdoviek), vhodný pre lyžiarov všetkých úrovní, od rodín s malými deťmi športových lyžiarov a snowboardistov. Okrem lyžovania na týchto skvele upravených zjazdovkách ponúka oblasť v zime širokú škálu ďalších aktivít, ako je napríklad večerné lyžovanie, sánkovanie na upravovaných dráhach, klasické lyžovanie alebo alpinizmus. V lete zostávajú v prevádzke pre peších turistov niektoré lanovky, ktoré ich vyvezú k vysoko položeným turistickým chodníkom. K dispozícii je aj horská dráha, nespočetné množstvo detských ihrísk alebo malebné horské chaty, kde sa podávajú tirolské špeciality.

NEHNUTEĽNOSŤ: Rezidencia, v ktorej je apartmán umiestnený, sa vyznačuje veľkými terasami a oknami, napriek tomu zvonku pôsobí príjemným rakúskym vzhľadom, vo vnútri potom prekvapí moderným dizajnom. Budova má garáž, lyžiareň a wellness s veľkou vírivkou, parným kúpeľom, saunami, sprchami, relaxačnou miestnosťou atď. Nájdete tu aj samostatnú práčovňu a sušiareň. V podzemnej garáži je nabíjačka pre elektromobily (za poplatok) a nabíjačka pre e-bicykle. Rezort spravuje jeden pár, ktorý v komplexe aj žije, a preto je takmer vždy k dispozícii. Postarajú sa o check-in/check-out hostí a zaistia, aby všetko bolo podľa priania. Správcovia taktiež za poplatok ponúkajú donášku pečiva.

Apartmán na predaj sa nachádza na prízemí, predáva sa vybavený a disponuje rohovou terasou o ploche 49 m2. Pozostáva z obývacej izby, 3 spální, 2 kúpeľní a 1 samostatného WC. Byt je vybavený krbom a drevenými podlahami s podlahovým vykurovaním (okrem predsiene). V apartmáne je tiež bezplatné Wi-Fi, soundbar, TV s plochou obrazovkou v obývacej izbe a spálni s medzinárodnými kanálmi, jedálenský kút, luxusná dizajnová kuchyňa, umývačka, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, varná doska a chladnička s mrazničkou, kávovar, varná kanvica a sendvičovač. K bytu patria 3 parkovacie miesta a samostatný skladovací priestor.

POUŽITIE: Tento byt je určený na turistický prenájom a ponúka atraktívnu kombináciu súkromného užívania a profesionálne spravovaného prenájmu. Perfektná horská investičná nehnuteľnosť s bezproblémovou správou a solídnym príjmom z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247