Späť na výsledky

Zillertal Arena: nový projekt pár krokov od lanovky

1-2
ID: AT0161

Len pár krokov od lanovky vo Fügenu vznikajú tieto nové apartmány od skúseného developera, ktoré ponúkajú spojenie vlastného použitia a výnosného turistického prenájmu.

Prečítajte si viac

367 278 € - 554 302 €

314 933 £ - 475 303 £

445 849 $ - 672 883 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový stavebný projekt sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti od novovybudovanej údolnej stanice lanovky Fügen v Zillertalu, rovnako ako od tréningového a detského lyžiarskeho areálu.

Apartmány sú opatrené vzácnym štatútom turistické rezidencie. Nehnuteľnosť, ktorú ponúkame na predaj, sa nachádza v budove pozostávajúce z 8 bytových jednotiek. Všetky byty sú určené k turistickému prenájmu s očakávanou vysokou návratnosťou. Zaujímavá je aj možnosť vlastného využitia 6 týždňov v roku. O prenájom sa nestará správcovská agentúra, ako býva zvykom, ale majiteľ sám. Zaujímavé je, že po 20 rokoch vlastníctva povinnosť prenájmu odpadá a apartmány tak môžu slúžiť výhradne pre užívanie vlastníkom. Dokončenie projektu sa očakáva na konci roka 2020 (v závislosti od počasia a predaji). Apartmány majú plochu od 55,91 do 84 m2 a skladá sa z 1-2 spální, priestrannej obývačky s kuchyňou, kúpeľne so sprchou a WC a šatníková skriňa. Byty majú predzáhradku alebo balkón alebo oboje.

Fügen s 4029 obyvateľmi je najväčšou obcou v údolí Zillertal a patrí do okresu Schwaz v Tirolsku. Miesto má veľmi dobrú infraštruktúru so školami, škôlkami, lekári, obchody, reštauráciami, bankami, bazénom (krytý a vonkajší bazén) a mnoho ďalšieho. Lyžiarsky areál Spieljochbahn je napojený na lyžiarsky areál Hochfügen, a teda na lyžiarsky areál Hochzillertal. Tvoria najväčšiu priľahlú lyžiarsku oblasť v Zillertalu. Jazdí odtiaľto pravidelné autobusové a vlakové spojenie do údolia Inn alebo do zadného Zillertalu. Lanovka je v prevádzke v lete aj v zime a bola ocenená ako rodinný vlek. Okrem obvyklých zasnežených dlhých zjazdoviek a zimných aktivít, ako je lyžovanie, snowboarding, sánkovanie a paragliding, ponúkajú horské dráhy tiež rozsiahly rodinný letný program s aktivitami, ako je vodný park Bambini, relaxačné Balance park, detský Kryštálový baňa, bosou pešia chodník, paragliding, horolezeckú chodník a stenu, lezeckú stenu atď.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247