Späť na výsledky

Zariadený apartmán blízko centra, Schladming

1
ID: AT0212

Skvelá príležitosť ku kúpe zariadeného apartmán v centre Schladmingu, k hlavnej lanovke sa dostanete pešo. Byt je určený na turistickému prenájmu …

Prečítajte si viac

295 000 €

255 189 £

358 098 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento zariadený apartmán sa nachádza na prízemí a je situovaný cca 3 minúty chůzce od hlavného námestia v centre Schladmingu. K údolnej stanici Planai je možné sa dostať pešo. Miestne lyžiarska oblasť ponúka 123 km vždy skvele upravených zjazdoviek.

NEHNUTEĽNOSŤ: Apartmán z roku 1992 s plochou 50 m² pozostáva z veľkého obývacej izby s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľne a samostatné toalety. Priestor je ideálny pre ubytovanie 4 osôb (spanie je možné tiež na rozkladacej pohovke v obývačke). K bytu patrí parkovacie státie v podzemnej garáži a priestor v suteréne. V suteréne domu je k dispozícii aj sauna.

POUŽITIE: Byt je používaný k turistickému prenájmu, ktorý môže nový majiteľ prevziať.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247