Well-Priced Properties for Sale in Carinthia

Zoradiť podľa

Apartmány v lyžiarskom stredisku Gerlitzen

1-2 1
ID: AT0089

Jediné svojho druhu – tieto úplne nové lyžiarske apartmány sa nachádzajú na krásnom mieste v lyžiarskom stredisku Gerlitzen v Korutánsku a ponúkajú nádherný výhľad. Sú k dispozícii aj pre rezidentov z krajín mimo EÚ. Apartmány s osobitým štýlom, plne obsluhované ako súčasť susedného ikonického hotela. Garantovaný výnos z prenájmu.

262 000 € - 634 000 €

Nový objekt při jazere Ossiach v pešej dostupnosti od vlekov

1-2
ID: AT0080

Skvelá príležitosť získať byt v tomto novo postavenom objekte v krásnej obci Annenheim pri jazere Ossiach a v pešej vzdialenosti od stanice Gerlitzen.

211 500 € - 358 600 €

Nové apartmány na brehu jazera Ossiach

1-4 áno 100m
ID: AT0072

Výborne umiestnené nové apartmány pri jazere Ossiach, vo vyhľadávanej oblasti so širokým výberom zábavných aktivít a atrakcií v zime aj v lete. Tieto byty sú ponúkané bez povinnosti prenájmu.

129 000 € - 499 000 €

Exkluzívne apartmány při jazere Ossiach v Sattendorfe

2-4 áno
ID: AT0067

7 krásnych apartmánov v Korutánsku s nádherným výhľadom na jazero Ossiach, len 2 minúty jazdy od lyžiarskeho strediska Gerlitzen. Sattendorf naozaj predstavuje skutočnú celoročnú destináciu so širokou škálou športov a aktivít, ktoré ponúka rodinám.

189 000 € - 379 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní