Späť na výsledky

Vysokohorské lyžiarske chaty vo Fieberbrunn PillerseeTal

4
ID: AT0091

Dve idylické lyžiarske chatky sa nachádzajú v údolí Pillersee na okraji obce Fieberbrunn, v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk Kitzbuehelských Álp. Chatky sú príjemne vybavené a vkusne zariadené a poskytujú najvyššie štandardy pre alpské bývanie. Vzhľadom na vysokú kvalitu a potenciál oblasti ide o skvelú investíciu.

Prečítajte si viac

1 940 000 € - 2 140 000 €

1 663 511 £ - 1 835 007 £

2 355 020 $ - 2 597 806 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tieto 2 nadherné lyžiarske chaty, postavené v roku 2016, sú situované na pokojnom mieste na okraji obľúbeného lyžiarskeho strediska Fieberbrunn, ktoré je vzdialené len krátku jazdu od rôznych lyžiarskych terénov Kitzbuehelských Álp. Oblasť údolia Pillersee ktorá leží medzi Steinplatte, Loferer Steinberge a nachádza sa uprostred Kitzbuehelských Álp, a so smaragdovou zeleňou v srdci údolia je konečnou destináciou skutočných milovníkov prírody. Tieto rozprávkové alpské zariadenia uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí si budú môcť vychutnať prvotriedny komfort vrátane luxusného nábytku, plynového podlahového kúrenia, vetrania v izbe, dubových podláh, vynikajúceho spracovania dreva v interiéri a exteriéri, otvoreného krbu, wellness so saunou, káblovou televíziou, podzemným parkoviskom, čiastočným systémom miestnej autobusovej dopravy, štrkovou strechou, pivnicou a najmodernejšou kuchyňou s prístrojmi Miele a Bora. Chatky tiež majú priestranné terasy s úžasným výhľadom na otvorenú krajinu, sú orientované na juh, čo zaručuje celodenné slnečné svetlo a mierny svah poskytuje úžasný pohľad na okolitý alpský svet. Dve dostupné jednotky majú veľkosť 265m2 a 247m2 a každá má 4 svetlé a vzdušné izby, 3 kúpeľne a priestranné balkóny / terasy. Obe chaty sú vybavené vkusným luxusným nábytkom a získajú si vás svojim celkovým pocitom vyváženosti, ktorý zároveň ponúka vysokú hodnotu investície do budúcnosti v tejto stále obľúbenejšej lokalite.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247