Späť na výsledky

Vysnívané bývanie v Kitzbüheli – byty v špičkovej lokalite

3
ID: AT0090

Úchvatné apartmány v ekologicky šetrnom novopostavenom dome, len kúsok od centra mesta Kitzbuehel. Scénické výhľady na prírodné parky Wilden Kaiser a Hahnenkamm. Najkvalitnejšie vybavenie a moderný alpský dizajn.

Prečítajte si viac

2 300 000 €

1 990 082 £

2 790 338 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Dva nádherné apartmány v novopostavenom obytnom dome s neuveriteľnou polohou v populárnom stredisku Kitzbuehel. Budova je vhodne situovaná na úpätí Bichlalmu a centrum mesta Kitzbuehel je ľahko dostupné aj pešo. Táto nová budova je šetrná k životnému prostrediu a môže sa pochváliť všetkými modernými vymoženosťami vrátane výťahu, wellness centra a podzemného parkoviska. Dva byty na predaj sú na úrovni záhrady a majú rozlohu 172m2 a 244m2. Z oboch apartmánov je úchvatný výhľad na Hahnenkamm, hory Wilden Kaiser a zo záhrady a terasy na južné hory. Budova je koncipovaná v modernom alpskom štýle s prírodnými materiálmi a kvalitnými dubovými drevenými podlahami. Kúpeľne majú luxusné jemné kamenné podlahy, Terrastone na stenách a elegantné svietidlá. Komplex bude vykurovaný geotermálnym ústredným kúrením a bude vytvorený pre ekologický životný štýl. Každá jednotka môže byť individuálne navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky budúcich majiteľov na usporiadanie priestorov a dekoráciu interiérov.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247