Späť na výsledky

Luxusný penthouse v Gerlose - Zillertal Arena v Tirolsku

5
ID: AT0092

Jedinečná príležitosť na nákup luxusného 5-izbového penthousu XL v tirolskom Gerlose v lyžiarskej oblasti Zillertal Arena. Zariadenie ponúka súkromnú saunu, vírivku, 3 parkovacie miesta a luxusné vybavenie Miele. Nehnuteľnosť je vyčlenená na turistický prenájom s atraktívnym výnosom a obdobím na vlastné použitie.

Prečítajte si viac

1 190 000 €

1 097 157 £

1 413 221 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná príležitosť na nákup exkluzívneho penthousu v Gerlose v rakúskom Tirolsku. Tento super-luxusný penthouse sa nachádza na dvoch najvyšších poschodiach malého rozľahlého objektu a ponúka nádherný výhľad na vrcholky Zillertalu s oknami od podlahy až po strop a priestrannou terasou na juhozápad. Stavba je vhodne situovaná na okraji centra mesta Gerloch v blízkosti všetkého vybavenia a reštaurácií. Je to 800 metrov pešo od najbližšej lanovky, ktorá vám umožní si vychutnať 142 km perfektne upravených svahov Zillertalskej arény. Tento úžasný moderný byt má 5 spální, 5 kúpeľní, terasu s rozlohou 57m2 a menšiu terasu s rozlohou 27m2 a 3 parkovacie miesta. K dispozícii je aj súkromná sauna, ohnisko a vírivka (na terase) a samostatné odkladacie priestory. Vysoko kvalitné vybavenie a dizajnové dekorácie sú zahrnuté v cene a medzi ďalšie vybavenie patria kuchynské spotrebiče Miele, sanitárne zariadenia Villeroy & Boch, LED zrkadlá a televízory s plochou obrazovkou, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Byt je vyhradený na turistický prenájom s obdobím vlastného využitia. Bude prenajímaný renomovanou medzinárodnou agentúrou na správu prenájmov a ponúka veľmi atraktívnu návratnosť výnosu s vysokým pomerom obsadenosti. Gerlos je ľahko dostupný z Innsbrucku - len 70 minút jazdy. Zillertal Arena je celoročným rajom pre milovníkov horskej turistiky a ponúka množstvo možností počas zimy aj v lete, vrátane vynikajúcej lyžovačky, turistiky, cyklistických trás a prírodných krás, ako sú napríklad vodopády Krimml.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247