Späť na výsledky

Výnimočný apartmán v Kitzbüheli so štatútom druhého domova

1
ID: AT0093

Krásne zariadený apartmán na najvyššom poschodí so zriedkavým statutom druhého domova na predaj v Aurachu, uprostred lyžiarskeho strediska Kitzbuehel v rakúskych Alpách. Exkluzívna poloha v pokojnom prostredí s výhľadom na Wilder Kaiser a Hohe Tauern.

Prečítajte si viac

1 290 000 €

1 115 910 £

1 565 922 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná príležitosť na kúpu krásne zariadeného podkrovného bytu s veľmi zriedkavým štatútom druhého domova v exkluzívnej oblasti Aurach bei Kitzbühel, uprostred lyžiarskeho strediska Kitzbühel medzi Jochbergom a Kitzbühelom. Je to ideálne miesto pre milovníkov lyžovania, pretože v krátkom čase sa môžete dostať k lanovkám Jochbergu alebo Kitzbuehelu. Dedinský charakter malého centra mesta, rozmanité osady a nádherná poloha na úpätí južných vrchov Kitzbühelu robia Aurach výnimočným. Blízkosť oblasti k metropole Kitzbühel zároveň znamená, že ste blízko ku všetkým komfortom a zariadeniam tohto strediska. Tento objekt je okúzľujúci vďaka svojmu luxusnému okoliu s fantastickým výhľadom na Wilder Kaiser, Hohe Tauern a Kitzbühelské Alpy. Ide o ideálnu nehnuteľnosť, ktorá môže byť východiskovým bodom pre letné športové aktivity vrátane turistiky, cykloturistiky a príjemného odpočinku. V bezprostrednej blízkosti nájdete tiež golfové ihrisko. Budova bola postavená v roku 1977 má len 5 apartmánov, ktoré vytvárajú pocit súkromia. Byt na predaj sa nachádza na najvyššom poschodí a zvláštnosťou tohto miesta je dobre premyslené plánovanie a inteligentná priestorová koncepcia. Veľkorysá obývacia a jedálenská časť je situovaná okolo krásneho krbu, kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi a spálňa ponúka svetlý a vzdušný priestor na odpočinok. Krásny panoramatický balkón poskytuje nádherný výhľad na okolité hory. Môžete si tu vychutnať jedinečnú pokojnú atmosféru a stále nedotknutú prírodu. V suteréne je malé spoločné wellness. V roku 2010 bola táto obytná budova zrekonštruovaná, bola novovybudovaná strecha a boli pridané nové garáže a parkovacie miesta pre návštevníkov. Idylická záhrada má slnečnú plochu na opaľovanie a oddych. Vďaka štatútu druhého domova (extrémne zriedkavé v tejto oblasti) môže byť tento byt slobodne využívaný ako rekreačný dom alebo ho môžete prenajať, aby vám zabezpečil zaujímavý príjem.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247