Späť na výsledky

Vila s vnútorným bazénom a bez povinného prenájmu, Scheifling

4 1
ID: AT0249

Krásna moderná vila bez povinnosti prenájmu na pokojnom a slnečnom mieste vo výborne vybavenom štajerskom meste Scheifling a na dosah lyžiarskym strediskám…

Prečítajte si viac

690 000 €

594 781 £

755 329 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Moderná tehlová vila s vnútorným bazénom na pokojnom, slnečnom mieste v Scheiflingu na predaj. Možno využívať ako hlavné bydlisko alebo ako rekreačnú rezidenciu bez povinného prenájmu!

POLOHA: Scheifling je pôvabná historická rakúska dedinka založená v roku 972. Má cca 1500 obyvateľov, nachádza sa v nadmorskej výške 762 m.n.m. a je obklopená krásnymi štajerskými Alpami. Je vzdialená od masívneho turistického ruchu, ale zároveň sa v krátkej dojazdovej vzdialenosti nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk a aj v lete ponúka oblasť širokej možnosti trávenia voľného času. V zime je Scheifling v krátkej dojazdovej vzdialenosti od niekoľkých lyžiarskych stredísk. Najbližšie sú strediská Lachtal (36 km zjazdoviek a lyžiarskych trás, vo výške 1600 – 2222 m.n.m.) a Kreischberg (42 km zjazdoviek, do výšky 2 118 m.n.m), vzdialené iba 20 minút autom. Ďalej je možné lyžovať aj v Grebenzene, v Gaal a na Frauenalpe. Okolie tiež ponúka veľké množstvo bežeckých tratí a ďalšie zimné radovánky, napr. korčuľovanie na zamrznutých rybníkoch. V lete je v okolí Scheiflingu mnoho chodníkov pre pešiu turistiku aj horské bicykle. Ďalšie aktivity v blízkosti zahŕňajú golf, paragliding, jazdu na koni, tenis a pri teplejšom počasí aj kúpanie v mnohých okolitých kúpaliskách a rybníkoch. Scheifling je ale vhodný aj na celoročné bývanie. Má všetku infraštruktúru vrátane škôlky, školy, lekára, stanice a samozrejme najrôznejších obchodov a služieb.

NEHNUTEĽNOSŤ: Nehnuteľnosť (216 m2) postavená v roku 2012 je v súčasnej dobe rozdelená na dve samostatne prístupné jednotky - jednotka na poschodí je využívaná na bývanie, jednotka na prízemí pre podnikanie, ale nie je problém ju ľahko prerobiť na bytovú, alebo obe jednotky prepojiť tak, aby vznikol jeden veľký bytový priestor. Obytná jednotka na poschodí sa skladá z obývacej izby s jedálňou as kuchyňou s modernou kuchynskou linkou a so značkovými spotrebičmi, spálňa s kúpeľňou, toaletou a saunou. Z obývacej izby sa vstupuje do zimnej záhrady s vnútorným bazénom. Celá táto časť je zariadená v stredomorskom štýle so stenami v kamennom vzhľade. Útulné teplo v jedálni a obývacej izbe zaisťuje krb. K dispozícii je aj terasa a krytý balkón. Na prízemí je v súčasnej dobe ateliér o 3 izbách, celkom o ploche cca 72 m2. Ďalej je tu samostatné WC a komora, veľká technická a skladovacia miestnosť. Dom má garáž a prístrešok na auto, ďalšie parkovanie je možné na záhrade. Na záhrade je tiež jazierko – biotop, ktorý skvele dopĺňa nehnuteľnosť.

UŽITIE: Nehnuteľnosť je možné využívať ako trvalé bydlisko alebo ako prázdninovú rezidenciu bez povinného prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247