Späť na výsledky

Veľký apartmán v hoteli v Kitzbueheli na predaj

3
ID: AT0109

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na predaj v butikovom hoteli v Kitzbueheli. Vybavenie prvej triedy a blízkosť lyžiarskych vlekov.

Prečítajte si viac

1 790 000 €

1 513 607 £

1 811 498 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná príležitosť na kúpu rozsiahleho lyžiarskeho apartmánu s rozlohou 177 m2, ktorý sa nachádza v butikovom hoteli v Kitzbueheli. Tento skvelý lyžiarsky objekt sa nachádza na slnečnej strane Kitzbuehelu s nádherným výhľadom na Hahnenkamm, Wilder Kaiser a okolité hory. Majitelia si budú môcť vychutnať skvelé vonkajšie aktivity, ktoré ponúka Kitzbuehel vrátane golfu, lyžovania, horskej cyklistiky a turistiky. Lyžiarsky apartmán je priľahlý k malému hotelu a budúci majitelia budú môcť využívať všetky prvotriedne služby vrátane wellness centra, stravovania a upratovania. Byt sa nachádza na druhom poschodí a je vybavený vysoko kvalitnými prírodnými materiálmi, ktoré vytvárajú útulné a zároveň štýlové prostredie. Najnovšia technológia bola použitá na poskytovanie najvyššej úrovne pohodlia pre budúcich obyvateľov. Centrálnym bodom bytu je otvorená obývacia izba s jedálenským kútom a vysoko kvalitnou kuchyňou. Otvorený krb prispieva k alpskému prostrediu a vytvára skvelé relaxačné miesto počas mrazivých dní. Plynové podlahové kúrenie bolo inštalované na celom objekte. K dispozícii sú 3 priestranné spálne s dostatkom úložného priestoru, každá s vlastnou kúpeľňou. Okrem toho má tento lyžiarsky apartmán aj vlastné pivnice a podzemné parkovacie miesta.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247