Späť na výsledky

Úžasný apartmán s dvoma balkónami v Bad Gasteine

3
ID: AT0054

Tento krásny apartmán so skvelou polohou a nezabudnuteľným výhľadom vás ihneď očarí. Nachádza sa v blízkosti promenády Kaiser v krásnom meste Bad Gastein. Súčasťou vynikajúceho vybavenia je spoločné wellness a parkovacie miesto.

Prečítajte si viac

198 000 €

176 071 £

217 031 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Bad Gastein je pôvabné historické kúpeľné mesto, ktoré Vám ponúka všetko od krásnej prírody, športových a rekreačných aktivít až po kúpele, kultúru a skvelé reštaurácie, kaviarne a obchody. Apartmán sa nachádza v blízkosti lyžiarskych zjazdoviek údolia Gastein a kúpeľov. Má rovnako dobré spojenie s ostatnými zjazdovkami Gasteinertal a lyžiarskými strediskami Ski Amadé vrátane Zell am See / Kaprun, Schladming / Planai a Obertauern. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí bytového domu s výťahom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2007. Na mieste sa nachádza recepcia, reštaurácia a dokonca aj spoločné wellness centrum ideálne na odpočinok po dni plnom aktívnej zábavy. Apartmán sa rozkladá na 86 m² a prekvapivo má dva balkóny, ktoré sa môžu pochváliť nádherným panoramatickým výhľadom na Gasteinertal. Apartmán má tiež k dispozícii parkovacie miesto. Z hľadiska dispozície pozostáva z 3 spální, obývacej miestnosti s otvoreným priestorom s jedálňou a kuchyňou, predsiene a kúpeľne. Tento apartmán je kompletne vybavený a pripravený na použitie alebo na prenájom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247