Späť na výsledky

Útulný podkrovný apartmán blízko centra Kaprunu

3
ID: AT0227

Apartmán s 3 spálňami na predaj v blízkosti centra Kaprunu a so skvelou dostupnosťou na ľadovec a k areálu Maiskogel vďaka záložcu skibusu priamo pri dome …

Prečítajte si viac

679 000 €

565 872 £

772 295 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Útulný podkrovný byt sa nachádza kúsok od centra Kaprunu sa zastávkou skibusu priamo pred domom!

POLOHA: Tento priestranný apartmán sa nachádza v projekte len kúsok od centra strediska Kaprun. Zastávka skibusu, ktorý vás zavezie k ľadovcu Kitzsteinhorn alebo k lyžiarskemu areálu Maiskogel, je priamo pred domom. Oblasť Kaprun & Zell am See ponúka približne 140 km perfektne upravených zjazdoviek a prakticky celoročné lyžovanie na ľadovci. Nedávno bolo Zell am See tiež spojené s oblasťou Ski Circus Saalbach, čím vzniklo najväčšie prepojené lyžiarske stredisko v Európe. Kaprun je známe dvousezónní letovisko s radom zimných a letných aktivít, vrátane pešej turistiky, jazdy na horských bicykloch a rôznych vodných športov na jazere Zell. Počas leta zostáva otvorených veľa lyžiarskych vlekov, ktoré umožňujú turistom a cyklistom sa dopraviť na vrcholky hôr. Kúpele Tauern Spa sú dokonalou destináciou pre milovníkov wellness s množstvom kúpeľných procedúr, sáun a víriviek.

NEHNUTEĽNOSŤ: Apartmán o ploche cca 101 m2 sa nachádza v pokrm a pozostáva z obývacej izby s vybavenou kuchyňou, 3 spální, 2 kúpeľní, komory a veľkého balkóna s veľkosťou necelých 20 m2 s nádherným výhľadom na okolité vrcholky hôr. Byt má parkovacie miesto v podzemnej garáži.

POUŽITIE: Ide o investičné nehnuteľnosť, ktorá ponúka atraktívnu kombináciu súkromného užívania majiteľovi a profesionálne spravovaného prenájmu s veľmi atraktívnym výnosom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247