Späť na výsledky

Ski-in ski-out horské chaty vo Fanningberg in Lungau

3
ID: AT0113

Vynikajúca ponuka ski-in ski-out horských chát na predaj v krásnej lokalite rakúskeho Fanningberg in Lungau priamo na svahu...

Prečítajte si viac

385 000 € - 450 000 €

354 963 £ - 414 891 £

457 219 $ - 534 411 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Skvelá príležitosť na nákup jednej z týchto dvoch úžasných horských lyžiarskych chát umiestnených priamo na svahu v obľúbenom letovisku Fanningberg v srdci pokojnej oblasti Lungau. Tieto vynikajúce nehnuteľnosti sa nachádzajú na veľmi lukratívnom mieste, a to priamo na svahoch vo Fanninbergu. Fanninberg je malé, ale veľmi malebné lyžiarske stredisko, ktoré ponúka 24 km krásnych a pestrých zjazdoviek. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú aj ďalšie populárne lyžiarske strediská, ktorá môžete navštíviť. 5 minút jazdy autom odtiaľto sa nachádza Grosseck - Speiereck s 50 km zjazdoviek, 15 minút jazdy odtiaľto Katschberg s 70 km zjazdoviek. Ide teda o vynikajúcu destináciu pre milovníkov lyžovania a snowboardingu s pestrou škálou vyžitia. Oblasť je tiež ideálna na snežnice a lyžiarsku turistiku. V okolí zjazdoviek sa nachádza hneď niekoľko variánt turistických trás pre tento účel. Aj v lete si môžete obuť turistickú obuv a vydať sa zdolávať vrcholy, alebo objavovať nespočetné horské farmy v regióne. Oblasť je bohatá aj na ďalšie možnosti aktívneho vyžitia vrátane cyklistiky a e-cyklistiky, horolezectva, paraglidingu, jazdy na koni, alebo golfu. Fanninberg je ľahko dostupný autom napr. z Bratislavy (5 hod). Chaty boli postavené v roku 2016 v typickom alpskom štýle a oplývajú útulným a rustikálnym kúzlom. Úžitková plocha chát je 95 m2 a 113 m2. Obe sú rozložené rovnako a skladajú sa z veľkej obývacej izby, 3 priestranných spální, 2/3 moderných kúpeľní, 2 ďalších toaliet, slnečnej terasy a parnej kúpele. Wifi pripojenie je tu samozrejmosťou. Prístup priamo k chatám je možný iba v lete. V zimnom období môžete využiť parkovacie miesta pod stanicou lanovky. Ako súčasť služieb horského chatového strediska bude pri príchode, a po celú dobu vášho pobytu, k dispozícii taxi služba. Tým vás umiestnenie v tejto oblasti lyžiarskeho areálu nebude nijako obmedzovať od ďalších aktivít. Obe chaty sú určené na turistický prenájom. To znamená, že po dobu vašej neprítomnosti bude chata ponúkaná turistom. Pre vás, ako pre vlastníka, je tu možnosť využiť chatu počas 4 týždňov v roku. O prevádzku sa bude starať profesionálna správcovská agentúra, ktorá zaistí bezproblémový chod vašej nehnuteľnosti, a tiež zaručí čistý výnos z prenájmu vo výške 2,6% ročne.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247