Späť na výsledky

Úplne nové horské ski-in ski-out chalety v Sankt Lambrechtu

2
ID: AT0114

Úplne nové a veľmi moderné ski-in ski-out horské chalety v Sankt Lambrechte sú umiestnené priamo v srdci oblasti Murau priamo pri zjazdovke...

Prečítajte si viac

750 000 €

655 953 £

801 390 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherne vybavené, a práve dokončené úplne nové ski-in ski-out horské chaty na predaj v Sankt Lambrecht umiestnené priamo pri svahu v lyžiarskom stredisku Grebenzen v rakúskom Štajersku. Úplne nový projekt sa nachádza priamo pri zjazdovke v horskom raji Grebenzen, v tradičnom mestečku Sankt Lambrecht. Lyžiarske stredisko Grebenzen-St. Lambrechts nachádza v Štajersku a ponúka okolo 25 km lyžiarskeho terénu. Tento areál zimných športov sa nachádza v nadmorskej výške od 1,010 do 1,870 m a je zasadený do prekrásnej krajiny národného parku Zirbitzkogel-Grebenzen, ktorý sa vyznačuje nedotknutou panenskou prírodou, divokými stržami, smaragdovými riekami, sviežou zeleňou a nekonečnými lesmi a alpskými lúkami. Jeho divoká surová príroda tak poteší všetkých milovníkov zimných i letných outdoorových aktivít. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie a obchodíky, v ktorých sa môžete zrelaxovať. Neďaleký hotel Naturpark Hotel Lambrechterhof ponúka bazén, saunu a rôzne liečebné procedúry. Stredisko je ľahko dostupné autom z Bratislavy (3,5 hod). Projekt sa skladá z 22 exkluzívnych horských chát postavených v najmodernejšom štýle za použitia vysoko kvalitných prírodných materiálov v elegantnom a modernom dizajne. Každá z chát má dve poschodia a jej rozloha je približne 170 m2. V prízemí sa vždy nachádza garáž, študovňa a ďalšia extra izba. Horné poschodie je s rozvahou navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálne pohodlie na čo najväčšom obytnom priestore. Nájdete v ňom veľkú otvorenú obývaciu izbu s integrovanou kuchyňou a jedálňou, modernou kúpeľňou s oddeleným WC a dvoma veľkými vzdušnými spálňami. K dispozícii je tiež priestranná terasa s rozlohou 40 m2 s jedinečným výhľadom do čarovnej krajiny. Je tu aj možnosť pridať saunu. Interiéry chát môžu byť vybavené tak, aby vyhovovali špecifickému vkusu každého z vlastníkov. Na výber je z dvoch možností osobného využitia. Nehnuteľnosť môže byť využitá buď ako kombinácia rekreačného domu a investície do nehnuteľnosti. To znamená, že vlastník má nehnuteľnosť k dispozícii na súkromné ​​účely 4 týždne v roku. Po zvyšok roka sa o prevádzku nehnuteľnosti bude starať profesionálna miestna agentúra, ktorá zaistí všetko potrebné a zároveň garantuje atraktívny ročný výnos z prenájmu. Nehnuteľnosť môže slúžiť aj ako súkromná rezidencia vlastníka bez prenájmu turistom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247