Späť na výsledky

Úplné nové byty v Rußbachu - Dachstein West zariadené v tradičnom alpskom duchu

43161
ID: AT0082

Nové lyžiarske apartmány v rakúskom Rußbachu, v lyžiarskom stredisku Dachstein West na predaj, So skvelým spojením do Salzburgu a Ski Amadé. Rekreačné apartmány určené na turistický prenájom s atraktívnym výnosom z prenájmu. Vyhotovené v tradičnom rustikálnom alpskom štýle.

Prečítajte si viac

339 000 € - 392 680 €

290 686 £ - 336 715 £

411 522 $ - 476 685 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový objekt lyžiarskych apartmánov v idylickej rakúskej dedine Rußbach. Rußbach leží v srdci lyžiarskeho areálu Dachstein West s viac ako 140km dokonale upravených zjazdoviek a v blízkosti lyžiarskych stredísk Ski Amadé, rozsiahleho lyžiarskeho areálu, ktorý sa môže pochváliť viac ako 760 km zjazdoviek. Obklopený dramatickými vysokohorskými vrcholmi a uprostred nedotknutej prírody, oblasť Dachstein West je skutočne celoročnou destináciou pre všetkých milovníkov zimných a letných športov a rodiny s deťmi a nespočetnými príležitosťami na lyžovanie, snowboarding, turistiku, cykloturistiku, jazero a golf. V obci sa nachádza prírodný bazén s aquaparkom a malebné jazerá v oblasti Soľnej komory sú vzdialené len kúsok. Obec má pokojnú atmosféru, ale nájdete tu všetko, čo potrebujete, vrátane supermarketu, malých obchodov a reštaurácií. Keďže sa nachádza len necelú hodinu jazdy autom od Salzburgu, je tiež dokonalým víkendovým úkrytom pre tých, ktorí sem plánuju priletieť. K dispozícii je päť apartmánov na predaj s obytnou plochou medzi 82 a 102 m2. Sú zariadené v tradičnom rustikálnom alpskom štýle s využitím modernhoé vybavenia, čo im dodáva útulnú atmosféru. Celý priestor pozostáva z predsiene, rozsiahlej obývacej a jedálenskej časti s kuchyňou, dvoch až troch priestranných spální, modernej kúpeľne a terasy s malebným výhľadom na okolité vrcholky. Lyžiarske apartmány musia byť prednostne prenajímané turistom, s vlatným využitím obmedzeným na obdobie niekoľkých týždňov ročne. Objekt tak v tejto oblasti rakúskych Álp ponúka perfektné výnosy z nájmu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247