Späť na výsledky

Úplné nové apartmány na predaj v Neukirchene

1-4 1
ID: AT0081

Jedinečný predaj úplne nových luxusných apartmánov v štýlovom novom objekte v Neukirchene, v bezprostrednej blízkosti lanovky, v blízkosti lyžiarskeho strediska Kitzbuehel a golfových ihrísk. Menej ako 2 hodiny jazdy autom od Innsbrucku a Salzburgu. Kúpa s atraktívnym výnosom z prenájmu.

Prečítajte si viac

290 000 € - 1 300 000 €

258 998 £ - 1 161 027 £

320 125 $ - 1 435 043 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Celkom nový projekt v mestečku Neukirchen am Großvenediger s bohato zariadenými bytmi je ideálnymi riešením pre lyžiarov. Neukirchen je obľúbená zimná aj letná destinácia s výborným napojením na lyžiarsku oblasť Skiarena Wildkogel s 55 km dokonale udržiavaných zjazdoviek. Lanovka Wildkogel je len pár krokov od budovy. K lyžiarskemu areálu Kitzbühel sa dostanete autom za 10 minút (možnosť napojenia v neďalekom Hollersbachu). Oblasť Zillertal Arena je vzdialená asi 15 minút. Z Bratislavy sa do Neukirchenu autom dostanete za cca 6 hodín. Lyžiarska oblasť Wildkogel by mala byť v blízkej budúcnosti priamo napojená na oblasť Kitzbüheli, čím vznikne obrovské lyžiarske stredisko. Je veľmi pravdepodobné, že toto napojenie bude mať pozitívny vplyv na ceny nehnuteľností v okolí. K dispozícii je 31 apartmánov na predaj v rôznych veľkostiach a dispozíciach. Všetky byty majú balkón alebo terasu a tiež 1 alebo 2 parkovacie miesta. Ceny za garsónky začínajú od 290 000 EUR, 1-izbové apartmány od 457 000 EUR, dvojizbové apartmány od 489 000 EUR, trojizbové od 655 000 EUR a štvorizbové od 769 000 EUR. Všetky apartmány sa môžu pochváliť nádherným moderným dizajnom, ktorý pozostáva z obrovského otvoreného obytného priestoru, modernej kúpeľne, kuchyne a luxusnej spálne, čo spolu vytvára pokojnú a útulnú atmosféru. Vonkajšie priestory poskytujú nádherný výhľad na okolité horské panorámy. Niektoré apartmány majú krby a väčšie aj vlastnú saunu. V budove bude k dispozícii vnútorný i vonkajší bazén, ideálny pre relaxáciu po celom dni na lyžiach alebo snowboarde. Byty sú určené na turistický prenájom, ktorý bude vedený profesionálnou agentúrou, v kombinácii s možnosťou vlastného užívania majiteľom. Ide o skutočne jedinečnú príležitosť v tejto oblasti a predpokladá sa, že byty sa rýchlo vypredajú, preto nás, prosím, pre ďalšie informácie bezodkladne kontaktujte.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247