Späť na výsledky

Úplne nové apartmány na predaj v Katschbergu

1-2 1 áno
ID: AT0031

Luxusné úplne nové apartmány v obľúbenom letovisku Katschberg sa nachádzajú priamo na svahu. Koncipované v hotelovom štýle, s kompletným manažmentom prenájmu ponúkajú širokú škálu vybavenia, vrátane detských ihrísk a wellnessu. Byt môže majiteľom poskytnúť atraktívny výnos z prenájmu.

Prečítajte si viac

209 000 € - 580 000 €

186 297 £ - 516 997 £

229 965 $ - 638 180 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento nový projekt sa nachádza hneď vedľa zjazdovky v Katschbergu v nadmorskej výške 1640 metrov a len 3 minúty do centra mesta. Bol vytvorený ako moderný apartmánový hotel s kompletným servisom a zahŕňa recepciu, reštauráciu, bar, rozsiahly wellness a kúpeľný areál s krytým bazénom, lyžiarsky areál, detské vnútorné aj vonkajšie ihrisko a ďalšie zariadenia. 34 úplne nových apartmánov je plne vybavených a zariadených, čo vám umožňuje okamžité používanie. Rozloženie izieb bolo detailne premyslené, s oknami od podlahy až po strop, ktoré tak poskytujú dostatok svetla a nádherné výhľady. Apartmány sú moderné a priestranné s plochami od 47 do 107 m². Sú rozdelené na obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a samostatnú kuchyňu alebo kuchynku. Môžete si vybrať apartmán s jednou alebo dvoma spálňami a jednou alebo dvoma kúpeľňami. Každý apartmán má tiež predsieň so šatňou a úložným priestorom. Všetky apartmány sú zariadené v modernom alpskom štýle a vytvárajú pokojný relaxačný priestor. Kuchyňa je vybavená chladničkou, sporákom so sklokeramickou varnou doskou, rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou a riadom. Apartmány majú terasu alebo záhradu. Krásne okolie provincie Korutánska ponúka rôzne možnosti vychutnať si nádhernú prírodu - od turistických a cykloturistických trás v lete po bezchybné vybavenie na zimné športy.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247