Späť na výsledky

Unikátny podkrovný byt v Niederau

5
ID: AT0224

Unikátny priestranný podkrovné pre 10 osôb v luxusnom rezorte z roku 2017 v Niederau v lyžiarskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tirolsku na predaj ..

Prečítajte si viac

925 000 €

772 463 £

1 058 779 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Unikátny podkrovný byt o rozlohe 160 m2, kde sa pohodlne ubytuje až 10 osôb, je na predaj v luxusnom rezorte z roku 2017 v Niederau v lyžiarskej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau v Tirolsku.

POLOHA: Apartmán sa nachádza na malebnom mieste asi 500 m od dediny a lyžiarskych vlekov Markbachjoch a Schatzberg. Vleky tvorí lyžiarsky areál s cca 70 km zjazdoviek. Wildschönau je prepojený s lyžiarskym strediskom Alpbachtal jedným z najmodernejších vlekov, vďaka tomu majú lyžiari k dispozícii oblasť so 150 km zjazdoviek. Lyžiarsky areál "Ski Juwel" je vhodný pre lyžiarov všetkých úrovní, od rodín s malými deťmi až po športové lyžiarov a snowboardistov. Okrem lyžovania na týchto skvele upravených zjazdovkách ponúka oblasť v zime širokú škálu ďalších aktivít, ako je na príklad večerné lyžovanie, sánkovanie na upravovaných dráhach, klasické lyžovanie alebo alpinizmus. V lete zostávajú v prevádzke pre peších turistov 4 lanovky, ktoré ich vyvezú k vysoko položeným turistickým chodníkom. K dispozícii je tiež horská dráha, nespočet detských ihrísk alebo malebné horské chaty, kde sa podávajú tirolské špeciality.

NEHNUTEĽNOSŤ: Rezidencia, v ktorej je apartmán umiestnený, sa vyznačuje veľkými terasami a oknami, napriek tomu zvonku pôsobí príjemným rakúskym vzhľadom, vnútri potom prekvapí moderným dizajnom. Budova má garáž, lyžiareň a wellness s veľkou vírivkou, parným kúpeľom, saunami, sprchami, relaxačné miestností atď. Nájdete tu tiež samostatnú práčovňu a sušiareň. V podzemnej garáži je nabíjačka pre elektromobily (za poplatok) a nabíjačka pre e-kolesá. Rezort spravuje jeden pár, ktorý v komplexe aj žije, a preto je takmer vždy k dispozícii. Postarajú sa o check-in / check-out hostí a zabezpečí, aby všetko bolo podľa želania. Správcovi tiež za poplatok ponúkajú donášku pečiva.

Byt sa nachádza na treťom poschodí a má nádherný výhľad na zjazdovky Niederau-Wildschönau a tiež čiastočne na dedine. Jedná sa o rohový byt, ktorý má štyri balkóny. Byt bol šikovne navrhnutý tak, aby poskytoval dostatok priestoru a svetla. Má veľký obývacia izba s francúzskymi oknami a je vybavený krbom a drevenými podlahami s podlahovým kúrením. Penthouse ďalej ponúka bezplatné Wi-Fi, soundbar, Smart TV v obývacej izbe a spálni s medzinárodnými kanálmi, jedáleň, luxusné dizajnovú kuchyňu, kde nájdete umývačku, mikrovlnnú rúru, rúru, varnú dosku a chladničku s mrazničkou, kávovar, rýchlovarnú kanvicu a hriankovač. Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a saunou, ďalšie dve kúpeľne so sprchou a toaletou, jedna kúpeľňa so sprchou, oddelené toalety a päť priestranných spální, každá s manželskou posteľou. K dispozícii sú celkom 4 balkóny, dvaja (15m2 a 6m2) orientované na západ a ďalšie dva (17m2 a 5m2) orientované na juh. Všetok nábytok a vybavenie sú zahrnuté v cene. V cene je tiež 1 parkovacie miesto v garáži a 3 vonkajšie parkovacie státie.

POUŽITIE: Tento byt je určený na turistickému prenájmu a ponúka atraktívnu kombináciu súkromného užívania a profesionálne spravovaného prenájmu. Perfektné horská investičné nehnuteľnosť s bezproblémovú správou a solídnym príjmom z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247