Späť na výsledky

Turrach: Luxusná chata pri zjazdovkách

4
ID: AT0270

Jedinečná príležitosť kúpiť priestrannú lyžiarsku chatu až pre 14 osôb s nádherným výhľadom v srdci lyžiarskej oblasti Turracher Höhe v nadmorskej výške 1800 m.

Prečítajte si viac

790 000 €

680 981 £

864 797 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná príležitosť kúpiť veľkú lyžiarsku chatu v nadmorskej výške 1800 m v srdci lyžiarskeho strediska Turracher Höhe na panoramatickom mieste uprostred romantického borovicového lesa.

Chata s úžitkovou plochou 120 m² pozostáva z obývacej izby, jedálne, kuchyne, 4 spální, 3 kúpeľní s WC, 1 WC, infrasauny, vírivky, 2 terás a lyžiarne. Dve zo spální sú štvorlôžkové, dve sú dvojlôžkové. V obývacej izbe je gauč, na ktorom sa vyspia ďalšie 2 osoby. Celkovo sa v dome môže pohodlne ubytovať 14 osôb. Z terás je krásny, ničím nerušený výhľad na okolitú prírodu. Približne 8 rokov starý dom je veľmi starostlivo udržiavaný a vo výbornom stave. Ponúka sa so všetkým nábytkom, spotrebičmi, krbom a ostatným zariadením vrátane záclon a riadu.

Dom sa nachádza na vlastnom pozemku s rozlohou 558 m². K domu patrí kryté parkovanie - prístrešok pre dve autá a ďalšie nekryté parkovacie miesto.

Domček sa prevádzkuje ako luxusný, plne spravovaný prenájom, v zmluve nie je stanovený maximálny počet týždňov na vlastné obývanie.

Dom je ""ski-in"", k chate sa dostanete po dobre udržiavanej lyžiarskej trase. Ráno sa k vlekom dostanete buď na lyžiach, ak to snehové podmienky dovolia, alebo pešo (10 minút), prípadne príjazdovým vláčikom.

Lyžiarsky areál Turracher Höhe ponúka 40 km perfektne upravených zjazdoviek, bežkárske trate a funpark. V lete sú tu krásne jazerá, nespočetné turistické a horské cyklistické trasy a detský park Nockyś Almzeit. Lyžiarske stredisko a známe kúpele Bad Kleinkirchheim, kde sa nachádza aj golfové ihrisko, sú vzdialené len 20 minút jazdy.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247