Späť na výsledky

Tradičný penzión pri Katschbergu

15
ID: AT0282

Tradičný alpský a dobre zavedený penzión s reštauráciou len pár minút od lyžiarskej oblasti Katschberg a ďalšie turistických i kultúrnych atrakcií v regióne Lungau...

Prečítajte si viac

825 000 €

711 151 £

903 111 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Atraktívny, tradičný a dobre zavedený penzión v Sankt Michael im Lungau v blízkosti lyžiarskeho areálu Katschberg a blízko centra obce.

POLOHA: Tento útulný penzión sa nachádza v centrálnej časti Lungau, len niekoľko minút od diaľnice, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza centrum obce aj lyžiarsky areál Katschberg/ Aineck, Grosseck/ Speiereck. Do okolitých lyžiarskych oblastí Obertauern, Ski amadé, na golfové ihrisko, do oblasti Korutánskych jazier s Millstätter See a Wörthersee aj do kultúrnej metropoly Salzburg a na letisko sa dostanete autom za cca 30-90 minút.

Lyžiarske stredisko Katschberg je vyhľadávané a vysoko položené horské stredisko s úchvatnými panoramatickými výhľadmi. Je ideálnou destináciou nielen pre náročných lyžiarov, ale aj pre rodiny s deťmi. V zime sa lyžiarom otvára zasnežený raj so 70 km perfektne upravených zjazdoviek. V lete zase môžete vyraziť na pešie túry alebo na výlet na horských bicykloch. Ideálna poloha blízko hranice medzi Korutanmi a Salzburgom a kombinuje to najlepšie z oboch spolkových krajín - regionálne špeciality, nádhernú prírodu, majestátnu horskú krajinu a pohostinnosť miestnych obyvateľov.

NEHNUTEĽNOSŤ: Dlhodobo zavedený a veľmi dobre udržiavaný vidiecky penzión pochádza zo 16. storočia. Od roku 2015 v ňom postupne prebiehajú rekonštrukcie a úpravy - výmena okien, čiastočná obnova elektroinštalácie, rozšírenie jedálne, úprava izieb pre hostí a kúpeľní na 1. poschodí, výmena podláh na schodiskách atď. Penzión má teraz plastové okná, laminátové a kobercové podlahy, drevené dvere, čiastočne modernizované kúpeľne a spálne. Penzión, ktorý je prevádzkovaný celoročne, je kompletne gastronomicky vybavený, je možné ich teda ihneď po prevzatí prevádzkovať ďalej. Zariadenie sa vďaka profesionálnemu manažmentu môže pochváliť veľmi dobrou obsadenosťou.

K dispozícii je 15 izieb pre hostí (cca 35 lôžok), reštaurácia a jedáleň s kapacitou 90 miest, záhradka pre hostí s kapacitou asi 40 - 50 miest, 17 parkovacích miest na vlastnom pozemku (pozemok má plochu cca 1115 m²).

V prípade záujmu možnosť dokúpenia apartmánov v susedstve, a navýšiť tak kapacitu pre turistický prenájom. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte pre ďalšie informácie.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247