Späť na výsledky

Tradičný penzión kúsok jazdy od vlekov

ID: AT0215

Pekný tradičný alpský penzión na predaj leží len 10 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Nassfeld v Korutánsku - skvelá poloha a zaujímavá investičná príležitosť ...

Prečítajte si viac

340 000 €

291 543 £

412 736 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tradičný penzión s autentickou atmosférou vo výhodnej polohe len 10 minút jazdy od vlekov v lyžiarskej oblasti Nassfeld.

POLOHA: Nehnuteľnosť sa nachádza v klasickom vidieckom prostredí s nádherným výhľadom na okolité hory, len 10 minút jazdy od Tröpolachu, teda dolnej stanice lyžiarskeho areálu Nassfeld. Len 15 minút jazdy od domu sa nachádza Hermagor, krásne turistické mesto so všetkými služné. Jazero Presseggersee s možnosťou kúpania je vzdialené iba 10 km. V bezprostrednej blízkosti nájdete aj golfové ihrisko. Táto nehnuteľnosť je tradičná prázdninovou destináciou, čo dokladá aj množstvo pravidelných hostí.

NEHNUTEĽNOSŤ: Táto klasická alpská nehnuteľnosť pozostáva z prízemia, prvého a druhého poschodia. V prízemí je prijímacie hala, hosťovská izba, raňajková miestnosť s barom, kuchyňa, práčovňa a ďalšie zázemie pre personál penziónu. Ďalej je tu bočný vchod s predsieňou, chodbou a toaletami pre hostí a tiež aj sklad potravín.

V prvom poschodí je 5 priestranných izieb s vaňou alebo sprchou a toaletou a priestranná spoločenská miestnosť. Tiež tu je byt o ploche cca 60 m² s halou, obývacou izbou, 2 spálňami, kúpeľňou, toaletou a balkónom na južnej strane.

V druhom poschodí sú ďalšie 3 izby a kúpeľňa a WC. Podkrovie ponúka možnosť ďalšieho rozšírenia.

V suteréne je malý pivnica, z ktorého by bolo možné vytvoriť vínna pivnica. Hneď vedľa hlavnej budovy je priestranná garáž pre 4 autá, ktorá je čiastočne využívaná ako dielňa. Pred garážou je dostatok parkovacieho miesta pre hostí. Pri dome je pozemok o veľkosti 1406 m2.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247