Späť na výsledky

Štýlový apartmán 150 m od lanovky v centre Zell am See

3
ID: AT0251

Štýlový a perfektne vybavený apartmán v centrálnej polohe v Zell am See na predaj. Na dosah lanovky a všetkých služieb a pritom v tichej lokalite...

Prečítajte si viac

725 000 €

634 292 £

770 182 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Štýlový apartmán na predaj sa nachádza priamo v centre Zell am See, v blízkosti služieb a lanovky a napriek tomu v tichej lokalite.

POLOHA : Apartmány sa nachádzajú v luxusnej lyžiarskej rezidencii, ktorá ťaží vo vyhľadávanej polohe v centre mesta v bezprostrednej blízkosti obchodov, reštaurácií a supermarketu a iba 150 metrov od lanovky City XPress.

Zell am See je jedným z najznámejších rakúskych stredísk a to predovšetkým vďaka závideniahodnej polohe medzi impozantnými horami, slávnym ľadovcom a krištáľovo čistým jazerom Zell. Ľadovec Kitzsteinhorn, kam sa ľahko dostanete skibusom, ponúka prakticky celoročné lyžovanie. Stredisko sa pýši viac ako 138 km zjazdoviek pre všetky úrovne lyžiarov. Klasické lyžovanie je taktiež obľúbenou zábavou a stredisko ponúka viac ako 100 km trás. Letná sezóna pozýva outdoorových nadšencov k ďalším dobrodružstvám, ako je horská turistika a cykloturistika, golf na dvoch 18-jamkových ihriskách av neposlednom rade je široká ponuka vodných športov na jazere Zell.

REZIDENCIA : Apartmán je situovaná v obľúbenej alpskej rezidencii postavenej v modernom a uvoľnenom štýle. Svojim obyvateľom ponúka skvelé zázemie vrátane recepcie s lobby, samoobslužným barom a salónikom s pohodlným posedením a dizajnovým nábytkom. K dispozícii je aj wellness s fínskou saunou a parným kúpeľom, výťah, podzemné parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektrické automobily a práčovňa.

APARTMÁN: Apartmán (84 m2) ponúka 3 spálne, 2 priestranné kúpeľne a modernú kuchyňu s obývacou izbou a balkón - priestranný a napriek tomu štýlový komfort v jednej z najkrajších lokalít oblasti Salzburska. Nehnuteľnosť dopĺňa pivničné kóje a parkovacie státie. Byt je navyše kompletne zariadený.

POUŽITIE : Ide o investičnú nehnuteľnosť s kombináciou súkromného použitia a profesionálneho prenájmu s atraktívnym výnosom. Správu prenájmu má na starosti renomovaná agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247