Späť na výsledky

Štýlové lyžiarske apartmány v Loferi

43132
ID: AT0106

Lyžiarske apartmány na predaj v Loferi v Rakúsku. Výborná poloha v blízkosti lyžiarskych vlekov s nádherným výhľadom na pohorie Lofer.

Prečítajte si viac

547 400 €

466 050 £

557 750 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná šanca na nákup jedného z 8 štýlových úplne nových apartmánov s veľkolepým rozmiestnením, ktorý ponúka nádherný výhľad na pohorie Lofer v tomto malom krásnom lyžiarskom stredisku Lofer v rakúskom Pinzgau. Objekt je vo výstavbe a má byť dokončený v decembri 2018! Lyžiarske apartmány sa nachádzajú v blízkosti centra mesta Lofer, len 200 metrov od verejného bazéna a 600 metrov od lyžiarskych vlekov. Do 5min chôdze nájdete aj tenisové kurty a detské ihrisko. Reštaurácie, obchody, minigolf, turistické a cyklistické chodníky sú tiež v krátkej pešej vzdialenosti. Lofer a väčší Saalachtal sú hlavnými destinácioami v Salzbursku. Sú ľahko dostupný zo zahraničia - len 45 minút od letiska Salzburg a menej než 2 hodiny od mníchovského letiska. Lyžiarska oblasť Almenwelt Lofer sa môže pochváliť asi 42km dokonale udržiavaného lyžiarskeho terénu a ďalšie obľúbené lyžiarske strediská sú len kúsok odtiaľ; Kitzbuehel a Zell am See sú vzdialené len 30 minút jazdy. Počas letných mesiacov sa môžete tešiť z cyklistických túr alebo horských bicyklov, raftingu, kanoistiky a jazdy na kajaku. Táto oblasť je ideálnou základňou na objavovanie národného parku Hohe Tauern. K dispozícii je 8 apartmánov na predaj, štyri jednoizbové jednotky s rozlohou 42m2 - 53m2 a štyri dvojizbové byty s rozlohou 77m2-92m2. Každý lyžiarsky apartmán má terasu alebo balkón, rovnako ako garáž. Dodatočné vonkajšie parkovanie je možné zakúpiť za 15 000 EUR. Objekt je zariadený v modernom štýle a ponúka vysoký štandard pohodlia a moderné vybavenie. Apartmány budú vybavené krásnymi prírodnými dubovými podlahami a trojvrstvovými oknami a špičkovým nábytkom vrátane kúpeľní Villeroy & Boch. Všetky bytové jednotky sú veľmi vzdušné a majú veľa slnečného svetla vďaka veľkým oknám od podlahy až po strop. Budúci majitelia si môžu na požiadanie objednať luxusný nábytok. Apartmány majú štatút "turistického pobytu", ale je potrebné si ich prenajať len na 100 dní v roku, čo majiteľovi poskytuje dostatočnú flexibilitu na súkromné využitie alebo na prenájom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247