Späť na výsledky

Štýlové apartmány pri jazere Schwarzsee pri Kitzbueheli

43161
ID: AT0099

4 exkluzívne apartmány v blízkosti jazera Schwarzsee pri Kitzbueheli. Kúsok od zjazdoviek a golfového ihriska. Idylické a luxusné bývanie v srdci Kitzbuehelských Álp.

Prečítajte si viac

1 490 000 €

1 288 046 £

1 567 154 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

4 štýlové byty na predaj v ultra-modernom komplexe dokončenom v roku 2018. Objekt sa nachádza v závideniahodnej lokalite blízko jazera Schwarzsee pri Kitzbueheli. Toto je veľmi luxusná rezidenčná oblasť - na jednej strane je tu úplný pokoj a krásna príroda, na druhej strane je jednoducho prístupné centrum Kitzbuehelu s návrhárskymi butikmi, výberovými reštauráciami a legendárnymi barmi. Je tu tiež veľa príležitostí ma vonkajšie športové vyžitie, v okolí vedie mnoho turistických trás. V blízkej vzdialenosti tiež nájdete lyžiarske vleky a golfové ihrisko Schwarzsee. Samozrejmosťou sú krásne výhľady na alpské vrcholky. Vnútorné priestory boli do detailu premyslené tak, aby bol vytvorený funkčný a zároveň vrcholne estetický priestor. Žiadny detail nebol zanedbaný, takže súčasťou vybavenia sú vykurované podlahy, kvalitné a efektívne osvetlenie, dvojité parkovisko pre každú bytovú jednotku, veľa úložného priestoru, vysoko kvalitná kuchyňa s najmodernejším technickým vybavením a futuristické krby. Na predaj sú 4 rozdielne jednotky: Top 1: čarovný a svetlý záhradný byt na prízemí s 3 spálňami a 3 kúpeľňami. Top 2: krásny c. 84m2 byt na prvom podlaží s 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Top 3: strešný byt s efektívnymi viditeľnými trámami s 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Top 4: najväčší a najluxusnejší byt, ktorý sa rozkladá na 3 poschodiach a zahŕňa okrem iného privátne welness. Toto je vskutku unikátny projekt, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších kupcov a ponúka bývanie na najvyššej úrovni vo veľmi privilegovanom prostredí.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247