Späť na výsledky

Snová chata v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách

2
ID: AT0094

Vzácny nález - luxusná lyžiarska chata nachádzajúca sa v peknom Jochbergu, jednom z centier lyžiarskeho strediska Kitzbuehel v Tirolsku. Zmysluplne zariadená v tradičnom alpskom štýle s moderným pohodlím, vytvára perfektné alpské útočisko.

Prečítajte si viac

2 390 000 €

2 067 462 £

2 901 205 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Táto luxusná chata postavená v roku 2012 a skvele umiestnená v lyžiarskom stredisku Jochberg v Kitzbuehelských Alpách je najlepším útočiskom v rakúskych Alpách. Táto očarujúca chata je jemne usadená v krajine, na malom dobre prístupnom kopci očarujúcej obce a s nádherným výhľadom na alpské okolie. Skutočné miesto plné energie! V tesnej blízkosti tejto modernej alpskej oázy sa nachádza len jeden susedný dom. V zime môžete lyžovať do záhrady a počas letných mesiacov ponúkajú šikmé lúky početné miesta na sledovanie prírodného kina. Zastávka skibusu je v tesnej blízkosti a autobusom sa za pár minút dostanete k lanovke, ktorá vás vyvezie k 179 km zjazdoviek. Je tu mnoho možností na letné aktivity na čerstvom vzduchu a môžete tak na výlet vyraziť priamo z domu. Chata ponúka veľkorysý obytný priestor s rozlohou cca 145m2 a má 2 priestranné spálne, 2 kúpeľne, wellness centrum so saunou, otvorené obývacie a jedálenské priestory ideálne pre zábavu, luxusne vybavenú kuchyňu a krb vytvárajúci útulný alpský pocit. Chata bola premyslene navrhnutá s využitím miestnych prírodných materiálov vrátane solídneho spracvoania dreva, prírodného kameňa a tepaného železa, aby bolo vytvorené ideálne miesto pre trvalo udržateľný život. Ponúka tiež všetko moderné vybavenie, ako sú moderné domáce technológie, podlahové kúrenie a vstavané skrine. Má garáž a tiež vonkajšie parkovacie miesta. Okrem fantastických trás na Nordic Walking a jogginu, ako aj turistických chodníkov s prírodnými pokladmi ako sú vodopády Sintersbacher, je Jochberg je rajom pre turistov - revitalizujúca Granderova voda má naozaj jedinečný vplyv na telo aj dušu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247