Späť na výsledky

Apartmán s 3 spálňami v centre Bad Gasteinu

3
ID: AT0112

Skvelá príležitosť na kúpu moderného apartmánu v Bad Gasteine s terasou a panoramatickým výhľadom blízko lanovky a ďalších služieb...

Prečítajte si viac

280 000 €

249 555 £

310 770 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Veľmi výhodná kúpa! Veľmi pôvabný a priestranný trojizbový apartmán v bytovom dome z roku 2008 v centre historického kúpeľného mesta Bad Gastein prichádza na trh s atraktívnou cenou! Apartmán sa nachádza v blízkosti historického centra mesta so všetkými jeho atrakciami, vrátane kúpeľnej promenády a vodopádov. V bezprostrednej blízkosti nájdete mnoho obchodov, reštaurácií a barov. Lanovka Graukogel sa nachádza len pár krokov od nehnuteľnosti. Ski busom sa môžete dopraviť aj k Stubnerkogelbahn. Údolie Gastein je krásne rekreačné miesto, ktoré ponúka veľa príležitostí pre aktívnu zábavu a relaxáciu vo všetkých ročných obdobiach. Rozmanité lyžiarske terény sa môžu pochváliť 200 km lyžiarskych tratí a viac ako 40 vlekmi. Oblasť ponúka dokonale udržiavané zjazdovky pre lyžiarov a snowboardistov všetkých úrovní. Je súčasťou rozsiahleho lyžiarskeho strediska Ski Amadé, takže ak vás prestanú baviť miestnej zjazdovky, môžete sa ľahko dopraviť ski busy do ďalších známych lyžiarskych stredísk, vrátane Zell am See, Schladmingu alebo Obertauernu. Národný park Hohe Tauern je aj v lete krásnym miestom pre objavovanie nedotknutej prírody. Apartmán sa rozkladá na 80 m2 a skladá sa z 3 veľkých spální vybavených kúpeľňou s WC, vstupnej haly a otvorenej obývacej izby s kuchyňou a so vstupom na terasu. Byt je kompletne zariadený kvalitným moderným nábytkom a všetkými spotrebičmi, takže nič nebráni jeho okamžitému využitiu. Z apartmánu je krásny výhľad na Bad Gastein a očarujúcu alpskou scenériu. Byt je určený na turistický prenájom. To znamená, že je nutné ho prenajať v neprítomnosti vlastníka, čo poskytuje jeho majiteľom atraktívny dodatočný príjem z prenájmu.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247