Späť na výsledky

Exkluzívny 4-izbový penthouse v Kaprune

4
ID: AT0095

Jedinečná príležitosť na nákup luxusného penthousu v butikovom lyžiarskom objekte v Kaprune s výhľadom na ľadovec Kitzsteinhorn. Luxusné vybavenie a spotrebiče sú zahrnuté v cene. Kúpa určená na turistický prenájom s atraktívnym výnosom a obdobím na vlastné použitie.

Prečítajte si viac

899 000 €

828 861 £

1 067 635 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Na trhu sa objavila vzácna príležitosť na zakúpenie tohto rozľahlého luxusného penthousu s rozlohou 140m2 v Kaprune, ktorý je súčasťou špičkového malého objektu situovaného asi 800m od centra Kaprunu a 1.300m od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Oblasť Zell am See - Kaprun je mimoriadne obľúbená medzi medzinárodnými aj miestnymi návštevníkmi a vzhľadom na prebiehajúce investície regiónu do sektora cestovného ruchu ponúka veľký potenciál. Je to celoročné letovisko s pestrou paletou športových a voľnočasových aktivít. Tento 4-izbový objekt so ​​4 kúpeľňami sa môže pochváliť nádhernou terasou s rozlohou 86 m2, ktorá ponúka úchvatný výhľad na veľkolepý ľadovec a peknú horskú dedinu Kaprun. Ponúka tiež vlastnú saunu, krb, 2 parkovacie miesta a veľkú skladovú plochu. Interiérové ​​zariadenie odpovedá exkluzivite miesta s moderným vybavením Siemens, dizajnovou kuchyňou, krásnymi drevenými podlahami, kvalitným nábytkom, wifi, intercomom, zvukovým panelom bluetooth a niekoľkými plochými televízormi. Všetky zariadenia sú zahrnuté v cene. Majitelia a hostia môžu ráno využívať doručenie pečiva. Byt je vyhradený na turistický prenájom s obdobím vlastného využitia. Bude prenajímaný renomovanou medzinárodnou agentúrou pre správu prenájmov a ponúka veľmi atraktívnu návratnosť výnosu s vysokým pomerom obsadenosti. Kaprun je centrálne umiestnený iba 1h20 jazdy od Salzburgu, 2h od Innsbrucku a 2h20 od Mníchova.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247