Späť na výsledky

Rodinný dom na horách neďaleko Bramberg

5
ID: AT0207

Krásny a priestranný rodinný dom na predaj neďaleko Bramberg a Kitzbüheli. Skvelá poloha, dostatok priestoru, vlastné wellness - to všetko môže ponúknuť tento dom vo výbornom stave ..

Prečítajte si viac

749 000 €

647 920 £

909 206 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Atraktívny horský rodinný dom s vlastným wellness zázemím v krásnej polohe medzi Bramberg a Hollersbach v tradičnom regióne Pinzgau. Dom je obklopený nádhernými horami a ľahko sa odtiaľ dostanete k tým najlepším lyžiarskym destináciám v Rakúsku. Neďaleko sú tiež nádherná golfové ihriská a cyklotrasy.

POLOHA: Táto nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom mestečku Mühlbach medzi Bramberg am Wildkogel a Mittersillu. Mühlbach sa nachádza 819 metrov nad morom na úpätí 2225 metrov vysoké hory Wildkogel. Všetka občianska vybavenosť a služby, ako sú školy, obchody, lekárska starostlivosť, reštaurácie a mnoho ďalšieho, sú dostupné za pár minút autom. Vzdialenosť od zastávky skibusu je len 5 minút chôdze - odchody sú každých 15 až 30 minút. V zime si môžete užiť lyžovanie v dvoch rôznych lyžiarskych areáloch - Bramberg am Wildkogel-Neukirchen (75 km zjazdoviek) a v Kitzbüheli (asi 130 km zjazdoviek) - obe lokality sú ľahko dosiahnuteľné autom počas 5 minút. Miestny veľkou zaujímavosťou je bezpochyby tiež najdlhšia sánkarská dráha na svete. V tomto regióne si užijete jazdu na bežkách, skialpinizmus, korčuľovanie, zimnú turistiku so snežnicami alebo paragliding. V lete je oblasť ideálna na vysokohorské túry Kitzbühelskými Alpami a národným parkom Vysoké Taury. Pre cyklistov je k dispozícii rozsiahla sieť cyklotrás. Golfové ihriská v Mittersillu a Kitzbüheli patrí k najlepším v celom Rakúsku.

NEHNUTEĽNOSŤ: Táto nehnuteľnosť bola postavená v roku 1984 na pozemku o rozlohe cca. 1 069 m² a v posledných niekoľkých rokoch neustále modernizovaná. K dispozícii je celkom približne 280 m² využiteľného priestoru, z toho obytný priestor približne 170 m². Dom je rozložený na 2 podlažiach a ponúka veľkorysý obývací priestor s 5 spálňami, 2 kúpeľňami, wellness, veľkým obývacou izbou so samostatnou kuchyňou a útulným jedálenským kútom. Všetky izby sú priestranné a plné slnečného svetla. K dispozícii je tiež garáž a veľký úložný priestor.

POUŽITIE: Túto nehnuteľnosť je možné používať buď ako hlavné bydlisko, alebo ako investičné nehnuteľnosť s turistickým prenájmom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247