Späť na výsledky

Priestranný horský dom s 3 apartmánmi v Osttirol

6
ID: AT0239

Exkluzívna ponuka - krásny apartmánový dom na predaj vo východnom Tirolsku s 3 priestrannými apartmánmi a iba 15 minút jazdy od lyžiarskych stredísk…

Prečítajte si viac

450 000 €

375 793 £

515 082 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Pekný a priestranný dom sa nachádza v malebnom údolí v Hopfgarten in Defereggen len pár minút na dojazd zimným strediskám ako je Matrei a Sankt Jakob.

POLOHA: Apartmánový dom sa nachádza v malebnej obci s necelými 800 obyvateľmi v Tirolsku, v pôvabom údolí a cca 15 minút na dojazd strediskám ako je Matrei (45 km zjazdoviek) alebo St. Jakob im Defereggental / Brunnalm (24 km zjazdoviek). Navyše len 800 metrov od domu sa nachádza malá zjazdovka s pomou. Na konci obce tiež začína bežkárska trasa tiahnuca sa údolím až do mestečka Sankt Jakob a ďalej k jazeru Obersee v nadmorskej výške 2016 m nad morom. Oblasť má čo ponúknuť aj počas letných mesiacov - nespočet turistických a cykloturistických chodníkov, zaujímavé pamiatky, jazerá na kúpanie, cesty via ferrata, vodopády atď.

NEHNUTEĽNOSŤ: Dom sa nachádza vo svahu a má celkom 4 poschodia. Celkom sú tu 3 apartmány a priestranný suterén. Jeden apartmán sa musí využívať na vlastné bývanie, druhé dva slúži teraz na výnosný turistický prenájom:

Apartmán č.1 (plocha 82 m2, terasa 16 m2 + pivnica 16 m2): je po celkovej rekonštrukcii (nové rozvody elektriny a vody, kúrenie, obklady, sanita, nová kuchynská linka vrátane vybavenia) a je plne vybavený. Pozostáva z obývacej izby (kde sú aj pôvodné kachľové pece) s kuchyňou, 2 spální, komory, samostatné toalety, kúpeľne a veľké chodby.

Apartmán č.2 (plocha 82 m2, pivnica 16 m2): je po čiastočnej rekonštrukcii a pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, 2 spální, komory, samostatné toalety, kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou a veľké chodby. Byt má aj balkón v tvare L orientovaný na východ na juh.

Apartmán č.3: je z veľkej časti tiež zrekonštruovaný (vrátane elektroinštalácie) a je situovaný v podkroví. Pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, 2 spální (každá so 4 lôžkami), kúpeľne a samostatného WC.

Pri dome je dostatok parkovacích miest pre všetky bytové jednotky. Na záhrade je aj domček, kde je možné uložiť napr. bicykle. Vykurovanie domu je možné ovládať cez mobilnú aplikáciu so vzdialeným prístupom.

Pre viac informácií alebo fotografií nás, prosím, kontaktujte.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247