Späť na výsledky

Priestranný apartmán len 150 m od lanovky, Zell am See

3
ID: AT0290

Priestranný apartmán na turistické prenájom v luxusnej rezidencii v centre Zell am See, len 150 metrov od lanovky City XPress, jazera Zell alebo centra mesta…

Prečítajte si viac

570 000 €

498 524 £

609 056 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Priestranný apartmán v centrálnej polohe v luxusnej rezidencii len pár krokov od lanovky v Zell am See!

POLOHA : Tento krásny byt sa nachádza v luxusnej lyžiarskej rezidencii, ktorá ťaží z vyhľadávanej polohy v centre mesta v bezprostrednej blízkosti obchodov, reštaurácií a supermarketu a iba 150 metrov od lanovky City XPress.

>

Zell am See je jedným z najznámejších rakúskych stredísk a to predovšetkým vďaka závideniahodnej polohe medzi impozantnými horami, slávnym ľadovcom a krištáľovo čistým jazerom Zell. Ľadovec Kitzsteinhorn, kam sa ľahko dostanete skibusom, ponúka prakticky celoročné lyžovanie. Stredisko sa pýši viac ako 138 km zjazdoviek pre všetky úrovne lyžiarov. Klasické lyžovanie je taktiež obľúbenou zábavou a stredisko ponúka viac ako 100 km trás. Letná sezóna pozýva outdoorových nadšencov k ďalším dobrodružstvám, ako je horská turistika a cykloturistika, golf na dvoch 18-jamkových ihriskách av neposlednom rade je široká ponuka vodných športov na jazere Zell.

REZIDENCIA : Apartmán je situovaný na druhom podlaží vo vyhľadávanej alpskej rezidencii postavenej v modernom a uvoľnenom štýle. Svojim obyvateľom ponúka skvelé zázemie vrátane recepcie s lobby, samoobslužným barom a salónikom s pohodlným posedením a dizajnovým nábytkom. K dispozícii je aj wellness s fínskou saunou a parným kúpeľom, výťah, podzemné parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektrické automobily a práčovňa.

APARTMÁN: Apartmán na predaj mi plochu cca 85 m2 a pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, 3 spální (z toho jedna s vlastnou kúpeľňou), samostatnej kúpeľne a balkóna. Apartmán ubytuje až 8 osôb - v obývacej izbe je k dispozícii rozkladacia pohovka. Byt má tiež úložný priestor a parkovacie miesto v podzemnej garáži.

POUŽITIE : Ide o investičnú nehnuteľnosť s kombináciou súkromného použitia a profesionálneho prenájmu s atraktívnym výnosom. Správu prenájmu má na starosti renomovaná agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247