Späť na výsledky

Priestorná vila priamo na brehu jazera Ossiach

4
ID: AT0078

Jedinečná príležitosť získať túto priestrannú 4-izbovú vilu s 2 kúpelňami a krásnou záhradou priamo na brehu krištáľovo čistého jazera Ossiach.

Prečítajte si viac

1 900 000 €

1 722 753 £

2 228 746 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Táto vila na predaj sa nachádza priamo na brehu jazera Ossiach v meste Satterndorf. Vila sa môže pochváliť celkovou obytnou plochou 147 m2 (prízemie 95 m2, prvé poschodie 52 m2) a pozostáva z veľkej, ale útulnej otvorenej obývacej izby s funkčným krbom a jedálenským kútom, plne vybavenej kuchyne, 4 veľkých spální, 2 kúpeľní a pracovne. Navyše noví majitelia budú môcť využiť parkovacie stánie, 79m2 suterén, technickú miestnosť, zimnú záhradu, infračervený wellness priestor a dôležitú krásne udržiavanú záhradu ideálnu na opaľovanie a vonkajšie stolovanie na brehu jazera, s oblasťou až 993 m². Dom bol postavený v 70. rokoch minulého storočia, ale v roku 2008 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane novej fasády, zvýšenej izolácie, prestavanej strechy a boli pridané solárne panely a podlahové kúrenie. Jazero Ossiach je ideálnou celoročnou destináciou s bohatým výberom športových a voľnočasových aktivít v lete aj v zime. Krištáľovo čisté jazero Ossiach je skvelým miestom pre milovníkov vodných športov. V zimnom období sa letovisko Gerlitzen, ktoré je neďaleko od vily, môže pochváliť viac ako 40 km dobre udržiavaných svahov pre lyžiarov a snowboardistov všetkých úrovní. Villach je vzdialený len 15 minút jazdy autom od letiska v Klagenfurte s niekoľkými medzinárodnými spojeniami (vrátane Londýna Gatwick) a niekoľkých denných letov do Viedne, ktorá je vzdialená menej ako 40 minút. Letisko v Ľubľane v Slovinsku je vzdialené len hodinu cesty s ďalšími medzinárodnými spojeniami (vrátane Londýna Gatwick a Stansted, Manchester a ďalších). Toto je zriedkavá možnosť predaja v bezkonkurenčnom prostredí s výhľadom na jazero.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247