Späť na výsledky

Podkrovný apartmán v St.Johann in Tirol

4
ID: AT0237

Úžasný dizajnový podkrovný byt na predaj bez povinného prenájmu v krásnej lokalite a kúsok na dojazd strediskám Kitzbühel a Wilder Kaiser - Brixental…

Prečítajte si viac

1 699 000 €

1 468 719 £

1 786 976 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherný luxusný penthouse na predaj v malom projekte v St. Johann in Tirol, s krátkym dojazdom do Kitzbühelu a lyžiarskych areálov Wilder Kaiser. Bez povinného turistického prenájmu!

LOKALITA: Tento nový projekt sa stavia na pokojnom okraji St. Johann a ponúkne nádherné výhľady na Kitzbüheler Horn, Kalkstein, kostol St. Johann a Wilder Kaiser. Mestečko je ekonomickým centrom oblasti Kitzbühel a má vynikajúcu infraštruktúru. Vďaka skvelej polohe bytu sú reštaurácie, obchody, obchody, bazény a školy v dochádzkové vzdialenosti. Každého náruživého lyžiara určite nadchne poloha s dvoma skvelými lyžiarskymi areálmi do 15 minút jazdy - lyžiarskym areálom Kitzbühel s viac ako 180 km a areálom Wilder Kaiser-Brixental s viac ako 280 km zjazdoviek.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento úžasný penthouse sa bude vyznačovať elegantným nadčasovým dizajnom a ponúkne veľa priestoru. Obytná plocha 122 m2 bude zahŕňať 4 priestranné spálne, 3 kúpeľne a terasu o ploche 16 m2. K dispozícii bude aj úložný priestor v suteréne. Podzemné parkovanie je možné dokúpiť za príplatok od 30 000 EUR.

POUŽITIE: Táto nehnuteľnosť má tiež výhodu, že jej nie je povinné prenajímať turistom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247