Späť na výsledky

Podkrovný apartmán v kúpeľnom meste Bad Gastein

4
ID: AT0047

Atraktívny apartmán vhodný na prenájom, s pekným výhľadom na historické centrum Bad Gasteinu a v blízkosti lyžiarskych vlekov. Toto krásne kúpeľné mesto je celoročnou destináciou s veľkým výberom športov a aktívnej zábavy, a pulzujúcim kultúrnym životom.

Prečítajte si viac

295 000 €

262 924 £

327 419 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento slnečný podkrovný apartmán sa nachádza v srdci krásneho kúpeľného mesta Bad Gastein, ktoré vám ponúka všetko od krásnej prírody, športových a rekreačných aktivít až po kúpeľné vybavenie, kultúru alebo skvelé reštaurácie a kaviarne. V pešej dostupnosti sú svahy (Stubnerkogel / Graukogel), miestne kúpele a má tiež dobré spojenie s inými lyžiarskymi strediskami (amadé, Zell am See / Kaprun, Schladming / Planai a Obertauern) a so Salzburským letiskom. Apartmán s terasou má rozlohu 95 m2 a nachádza sa na 6. poschodí apartmánového domu, ktorý má výťah. Byt aj budova boli kompletne zrekonštruované a ponúkajú vysoký štandard bývania a moderný vzhľad. Byt je zariadený dvojitými oknami z PVC, bielymi drevenými dverami a rámami, a parketovými podlahami v javorovom odtieni. Skladá sa zo 4 spální, otvorenej obývacej izby s jedálňou a modernej kuchyne, haly, kúpeľne a toalety. K dispozícii sú parkovacie miesta pred budovou. Byt je kompletne zariadený a je ideálny na prenájom turistom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247