Späť na výsledky

Plne vybavené apartmány len pár minút jazdy od zjazdoviek

1
ID: AT0255

Ponuka krásnych a plne vybavených apartmánov po kompletnej rekonštrukcii len pár minút jazdy od strediska Katschberg...

Prečítajte si viac

239 000 €

206 018 £

261 628 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásne a plne vybavené apartmány sa nachádzajú v lokalite Sauerfeld v Tamswegu v kompletne zrekonštruovanej budove, cca 15 minút jazdy autom od zjazdoviek lyžiarskej oblasti Katschberg.

POLOHA:Sauerfeld je obec ležiaca len 3 minúty jazdy autom od mesta Tamsweg. V bezprostrednej blízkosti apartmánového domu je priame napojenie na cyklotrasu, ktorá vedie práve do Tamswegu. Mesto sa nachádza v najjužnejšom okrese Salzburska, Lungau, v nadmorskej výške 1024 metrov. Všetka dôležitá infraštruktúra a obchody sú dobre dostupné a nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti. Najbližšie lyžiarske stredisko je Katschberg, čo je vyhľadávané a vysoko položené horské stredisko s úchvatnými panoramatickými výhľadmi. Je ideálnou destináciou nielen pre náročných lyžiarov, ale aj pre rodiny s deťmi. V zime sa lyžiarom otvára zasnežený raj so 70 km perfektne upravených zjazdoviek. V lete zase môžete vyraziť na pešie túry alebo na výlet na horských bicykloch. Apartmány sa nachádzajú blízko hranice medzi Korutanmi a Salzburgom a kombinujú to najlepšie z oboch spolkových krajín - regionálne špeciality, nádhernú prírodu, majestátnu horskú krajinu a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Dobre dostupné sú aj korutánske jazerá, ako napríklad Millstätter See, kam sa dostanete ani nie počas hodiny. Okrem Katschebrgu sú dobre dostupné aj ďalšie lyžiarske oblasti, ako napríklad Obertauern.

NEHNUTEĽNOSŤ: Apartmány sú umiestnené v rezidencii s iba 12 bytovými jednotkami. Sú ponúkané plne zariadené a pripravené ihneď na nasťahovanie. Každý byt má aj svoju vlastnú pivnicu. K dispozícii všetkým majiteľom je spoločná záhrada, kolkáreň a parkovacie miesto pre návštevy. Ku každému bytu je potrebné povinne si dokúpiť parkovacie státie (9000 EUR). Apartmány sú vykurované na elektrinu (radiátory/fotovoltaika) a sú vybavené veľkoformátovou dlažbou, parketami, plastovými oknami s trojsklami Thermoplus, atď.

Na predaj sú momentálne nasledujúce jednotky (k uvedeným cenám je potrebné pripočítať DPH vo výške 20%, ktoré je ale po kúpe vratné):

Apartmán TOP 7: 1. poschodie, plocha 47,68 m2, obývacia izba s kuchynským kútom, 1 spálňa, kúpeľňa, samostatné WC a balkón. Vrátane kuchyne a kvalitného vybavenia. Cena 239 000 EUR + DPH.

UŽITIE:Apartmány sú určené na turistické prenájom v kombinácii s vlastným použitím majiteľom, alebo na trvalé bývanie. Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247