Späť na výsledky

Penthouse v Niederau

4
ID: AT0163

Exkluzívny elegantný apartmán pár krokov od lanovky v menšej lyžiarskej oblasti Markbachjochbahn v lyžiarskej oblasti Markbachjoch / Lanerköpf.

Prečítajte si viac

895 000 €

767 444 £

1 086 466 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ponúkame na predaj elegantný a veľmi útulný podkrovný apartmán, ktorý sa nachádza v centrálnej lyžiarskej rezidencii v malebnom meste Niederau v srdci lyžiarskeho areálu Wildchönau, iba 100 metrov od lyžiarskeho vleku Markbachjochbahn. Zároveň sa kúsok odtiaľ nachádza verejný bazén. Byt je umiestnený v najvyššom poschodí luxusnej rezidencie, ktorá ponúka prístup na zjazdovku, reštauráciu, bar a lyžiarsku školu. Je vybavený štýlovým a elegantným nábytkom a poskytuje veľkorysý otvorený priestor. Skladá sa zo 4 vzdušných a svetlých izieb, 3 kúpeľní WC, sauny a dvoch veľkých terás s úchvatnými výhľadmi do okolia. Jedná sa o investičnej nehnuteľnosť, ktorá ponúka atraktívnu kombináciu súkromného využitia majiteľovi a profesionálne spravovaného bezproblémového prenájmu s veľmi atraktívnym príjmom. Lyžiarske stredisko Markbachjoch / Lanerköpfl ponúka 24 km zjazdoviek a nachádza sa v nadmorskej výške 828 až 1621 metrov. Je súčasťou širšej oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau a môže sa pochváliť viac ako 119 km zjazdoviek. Región Wildschönau je nedotknutou prírodnou destináciou, ktorá ponúka širokú škálu outdoorových športov a aktivít po celý rok. V zime sa dá vyskúšať sánkarskej dráhy, alebo prechádzky na snežniciach, v lete zase pešiu turistiku a cyklistiky, e-cyklistiku. Nájdete tu nespočetné množstvo detských ihrísk, kulinárskych a iných tematických výletov a mnoho ďalšieho. Letisko v Innsbrucku je vzdialené len hodinu jazdy.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247