Späť na výsledky

Penthouse v Kitzbüheli bez povinného prenájmu

3
ID: AT0236

Útulný podkrovný byt na predaj v skvelej lokalite v Kitzbüheli a bez nutnosti povinného prenájmu - v tejto oblasti úplná rarita…

Prečítajte si viac

1 490 000 €

1 288 046 £

1 567 154 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Podkrovný byt v Kitzbüheli bez povinného prenájmu. Útulný alpský štýl, perfektné podmienky.

POLOHA: Tento apartmán sa nachádza na najvyššom poschodí v malej štvrti južne od centra Kitzbühelu. Centrum je vzdialené iba 2 km a je ľahko dostupné pešo, na bicykli alebo autom. Budova má výhodnú polohu v blízkosti autobusovej zastávky a širokej škály rekreačných a outdoorových aktivít. Blízkosť lyžiarskeho areálu Kitzbühel a niekoľko skvelých golfových ihrísk robí z tohto apartmánu vzácnu príležitosť.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento útulný byt sa nachádza v nájomnom dome na okraji Kitzbühelu a ponúka dostatok priestoru. Kompletne zariadený byt je rozdelený na útulnú obývaciu izbu / jedáleň s tradičným krbom, priestrannú vstavanú kuchyňu, tri spálne, tri kúpeľne, z toho dve s vaňou, a dve samostatné WC. Z obývacej izby je vstup na balkón s nádherným výhľadom na okolité hory. Na druhý balkón je vstup z dvoch spální orientovaných na východ. Nehnuteľnosť je v bezchybnom stave a vyžaruje útulnú alpskú atmosféru s odhalenými stropnými trámami a tradičným krbom. K bytu patria pivničné kóje a dve garážové státia.

POUŽITIE: Táto nehnuteľnosť je bez povinnosti prenájmu, čo je v oblasti Kitzbühel veľmi vzácne.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247