Späť na výsledky

Ossiach: nové apartmány pri jazere pri lyžovaní

1-4 áno 100m
ID: AT0174

Nové investične apartmány pri jazere Ossiach ponúka jedinečnú kombináciu lyžovania v zime a kúpanie v lete. Apartmány môžete, ale nemusíte prenajímať.

Prečítajte si viac

180 000 € - 900 000 €

160 867 £ - 804 333 £

213 592 $ - 1 067 961 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nové apartmány pri jazere Ossiach vzniknú kompletnou prestavbou a renovácií existujúceho hotela, ku ktorému bude ešte pripojená novostavba. Byty sú určené k volnočasovému bývanie - teda bez povinnosti prenájmu, avšak je možné ich prenajímať. O prenájom sa bude v prípade záujmu starať profesionálna agentúra, ktorá bude zabezpečovať kompletný servis pre hostí.

POLOHA objektu ponúka mnoho aktivít ako v zimnej sezóne, kedy je možné si zalyžovať v stredisku Gerlitzen s viac ako 40 km zjazdoviek ležiace len 5 minút jazdy od nehnuteľnosti alebo zakorčuľovať na neďalekom (tiež cca 5 minút jazdy autom) zimnom štadióne. V lete je zase možné kúpanie v jazere - pláž je len 1 minútu chôdze od budovy. Pláž je verejná, je možné zaobstarať si celoročné vstupenku (cca 50 EUR na osobu). Ďalej lokalita ponúka nespočetné množstvo cyklotrás, turistické chodníky, tenisové kurty, golfové ihrisko alebo termálne kúpele. Lokalita je tiež skvele občiansky vybavená - sú tu 2 pizzeria, bar pri jazere, nočný klub, banka, pošta, lekáreň, pekáreň, kvetinárstvo atď. Mesto Villach s veľkým obchodným centrom je dostupné počas 12 minút. V blízkosti projektu vedie jednokolejová a málo frekventovaná železnice a stanica sa spojením do Villachu je len 5 minút chôdze od projektu. Veľkou výhodou je, že z ČR do Villachu je možné dôjsť autobusovou linkou alebo vlakom.

Celkom v projekte bude k dispozícii 60 apartmánov s plochami od 47 do 65 m² a penthousy o plochách od 75 do 120 m². Byty je tiež možné v tejto chvíli spájať. Všetky byty budú mať terasy, balkóny alebo predzáhradky, každý byt tiež bude mať parkovacie miesto v podzemnej garáži, ktorá bude prístupná výťahom. Byty je možné vybaviť saunou alebo infrasaunou. Byty tiež budú mať výhľad na jazero. PREDAJ ZAČNE NA JESEŇ 2020 (predpokladaná dostavba v roku 2022), pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte a zaistite si nehnuteľnosť a najširší výber medzi prvými. Už v tejto chvíli je možné navštíviť pozemok.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247