Späť na výsledky

Nový projekt uprostred najväčšej lyžiarskej oblasti Rakúska

3-4
ID: AT0193

Luxus uprostred najväčšieho lyžiarskeho strediska v Rakúsku! Exkluzívne horské apartmány na predaj v srdci najväčšieho lyžiarskeho areálu v rakúskych Alpách

Prečítajte si viac

725 000 € - 825 000 €

627 159 £ - 713 664 £

880 073 $ - 1 001 462 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Domus Global predstavuje exkluzívnu projekt v najväčšej lyžiarskej oblasti v Rakúsku, ktorá vznikne prepojením oblasti Zell am See / Kaprun s oblasťou Saalbach-Leogang-Hinterglemm-Fieberbrunn.

POLOHA: Projekt bude umiestnený vo Viehhofen s priamym napojením na oblasť Zell am See. Na prepojenie sa v súčasnej dobe už pracuje, a vznikne tak lyžiarska oblasť s viac ako 400 km zjazdoviek tej najvyššej kvality. Lanovka ZellamseeXpress, ktorá spája Viehhofen s oblasťou Zell am See au ktorej sa nachádza dojazd zjazdovky zo Saalach, sa bude nachádzať len 3 minúty jazdy od projektu a najbližší vlek z oblasti Saalbach-Hinterglemm-Leogang sa nachádza len 4 km od budovy.

NEHNUTEĽNOSŤ: V projekte bude iba 5 apartmánov s 3 alebo so 4 spálňami, s priestranným obytným priestorom a s úžasným výhľadom z terás či balkónov na okolité majestátne hory. Ku každému apartmánu budú patriť 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži. Apartmány sa predávajú bez nábytku a kuchyne, ale je možnosť dokúpiť si balíček vybavenia. Vo všetkých apartmánoch je podlahové vykurovanie. Dokončenie projektu je plánované na november 2021.

Developer kladie dôraz na vysokú kvalitu a neopozeraný dizajn - apartmány v sebe budú spájať tradičné materiály, ako je na príklad drevo, s modernými prvkami ako sú veľké okná od zeme až k stropu, ktorá poskytujú apartmánov dostatok svetla a nádherné výhľady.

POUŽITIE: Apartmány sú určené k turistickému prenájom v kombinácii s vlastným užitím. Vlastné použitie nie je obmedzené určitým počtom týždňov, ale prenájom je povinný.

KUPUJÚCI NEPLATÍ PROVÍZIU REALITNÉ KANCELÁRIE!

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247