Späť na výsledky

Nový objekt při jazere Ossiach v pešej dostupnosti od vlekov

1-2
ID: AT0080

Skvelá príležitosť získať byt v tomto novo postavenom objekte v krásnej obci Annenheim pri jazere Ossiach a v pešej vzdialenosti od stanice Gerlitzen.

Prečítajte si viac

211 500 € - 358 600 €

188 076 £ - 318 884 £

231 829 $ - 393 068 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Vyskytla sa výnimočná príležitosť aby ste sa stali majiteľom krásneho bytu s 1 alebo 2 spálňami v tomto nádhernom novom objekte v Annenheime – je ideálne situovaný nad brehmi krásneho jazera Ossiach a na úpätí lyžiarskeho areálu Gerlitzen, ktorý ponúka viac ako 40 km zjazdoviek, len pár krokov od stanice v údolí. Vďaka svojej vynikajúcej polohe medzi nádhernými horami a krištáľovo čistým jazerom je letovisko celoročnou destináciou, ktorá ponúka množstvo zábavných športov a aktivít a nákup nehnuteľností v oblasti je tiež dôležitým investičným rozhodnutím. Annenheim je z Bratislavy dostupný autom za 4h30. Neďaleko sa tiež nachádzajú termálne kúpele Warmbad-Villach a Bad Bleiberg. Ohromujúci nový objekt sa bude môcť pochváliť úžasnými terasami s výhľadmi na jazero a zároveň bude chránený okolitým lesom, aby svojim obyvateľom ponúkal skutočnú pohodovú a pokojnú oázu. Týchto 28 apartmánov sa bude nachádzať na prízemí, pričom na prvom a druhom poschodí budovy budú mať situovanú buď loggiu alebo terasu. Možnosti sa budú pohybovať od menších bytov s rozlohou 56 - 66 m² a cenovom rozpätí od 211 000 do 240 000 EUR (bez DPH), cez väčšie 70 - 82 m2 dvojizbové apartmány, s cenou medzi 250 000 a 353 000 EUR. Potenciálni kupci budú mať možnosť získať buď podzemné parkovacie miesto za 15 900 EUR, alebo kryté parkovacie miesto alebo garáž za 7 100 EUR. Všetky byty ponúkajú veľkorysé usporiadanie a sofistikovane organizovaný obytný priestor, majú moderný a štýlový dizajn vrátane dubových podláh, praktických a elegantných kúpeľní vybavených najmodernejšou sanitou, veľkých francúzskych okien, ktoré akoby vnášali prírodu až do interiéru a súčasne rozširujú obytný priestor vďaka prístupu na terasu/lodžiu. Všetky materiály sú vysoko kvalitné a z udržateľných zdrojov, čím sa vytvára skutočný obytný priestor 21. storočia. Spoločné priestory zahŕňajú detské ihrisko, úložný priestor na lyže a bicykle. Obyvatelia projektu budú mať navyše aj prístup k 700 m² veľkej oblasti pri jazere, ktorá bude určená na užívanie výhradne práve majiteľom apartmánov a ich hosťom. Ide o jedinečnú príležitosť kúpiť nehnuteľnosť s výhľadom na jazero a zároveň čo by kameňom dohodil od lyžiarskych vlekov. Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte!
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247