Späť na výsledky

Vzácne a exkluzívne investičné lyžiarske apartmány vedľa vleku v Jochbergu v Kitzbuehelských Alpách

2
ID: AT0127

Vzácne investičné lyžiarske apartmány v Jochbergu

Prečítajte si viac

975 000 € - 995 000 €

898 931 £ - 917 371 £

1 157 891 $ - 1 181 643 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Posledná šanca na kúpu jedného z týchto úžasných lyžiarskych apartmánov, ktoré sa nachádzajú len 100 m od lanovky Wegstätt v údolí rieky Jochberg, len 10 km od Kitzbühelu. Apartmány budú mať štatút „turistickej rezidencie“, ktorý je v tejto časti Rakúska mimoriadne vzácny, takže predstavujú jedinečnú investičnú príležitosť! Tento úplne nový projekt by mal byť dokončený v lete 2019.

LOKALITA : Apartmány sú postavené v závideniahodnej a výhodnej lokalite v Kitzbühelských Alpách v atraktívnom mestečku Jochberg. Lanovka Wagstätt sa nachádza len 100 m od domu a poskytuje priamy prístup ku rozľahlým Kitzbühelským Alpám s približne 185 km nádherných svahov . Ide o svetoznáme lyžiarske stredisko s vynikajúcimi lyžiarskymi terénmi, vrátane známeho „Streif“. Jochberg sa nachádza len 10 km od luxusného Kitzbühelu v nadmorskej výške 924 m. S počtom obyvateľov 1 560 má priateľské prostredie a množstvo atrakcií v blízkosti, vrátane prírodnej sankárskej trate v Trattenbachu, korčuľovania na Grander Wasser a rozmanitých bežeckých tratí. V lete je krajina ideálna pre nordic walking, horskú cyklistiku a turistiku v krásnych horách Jochberger.

DISPOZÍCIA A ŠTRUKTÚRA: Na predaj sú k dispozícii 2 luxusné apartmány, oba sú umiestnené na dvoch poschodiach (1. poschodie a 2. poschodie). Majú veľký obývací priestor, 2 spálne, 2 kúpeľne a 4 (!) terasy. Každý z nich má dvojité podzemné parkovacie miesto pre dve vozidlá. Objekt má špičkovú finálnu úpravu - je vybavený kvalitnými drevenými podlahami, prekrásnymi drevenými stropmi, špičkovými spotrebičmi, trojitými oknami a ďalšími luxusnými prvkami, ktoré zaujmú aj veľmi náročnú klientelu.

POUŽITIE : Apartmány budú mať štatút „turistickej rezidencie“, ktorý je v tejto oblasti mimoriadne vzácny. Môžu byť prenajímané turistom počas neprítomnosti vlastníkov, ale môžu byť užívané aj vlastníkmi počas určeného obdobia. Ideálna poloha vedľa lyžiarskych vlekov v tejto veľmi luxusnej oblasti by mala viesť k mimoriadne atraktívnemu výnosu z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247