Späť na výsledky

Nový apartmán bez povinného prenájmu, St.Johann in Tirol

2
ID: AT0238

Posledný byt na predaj v novom projekte bez povinného prenájmu v krásnej lokalite a kúsok na dojazd strediskám Kitzbühel a Wilder Kaiser - Brixental…

Prečítajte si viac

819 000 €

707 993 £

861 409 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Posledný byt na predaj v úplne novom projekte o iba 8 bytoch v St. Johann in Tirol. Predpokladané dokončenie v roku 2023.

LOKALITA: Tento nový bytový dom bude postavený v centre St. Johann s krásnym výhľadom na Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser. Mestské reštaurácie, obchody, školy, kúpaliská atď. sú len kúsok pešo. Krásna rekreačná oblasť Hinterkaiser so skvelými turistickými a cykloturistickými trasami je tiež v dosahu a zastávka skibusu je hneď za rohom. St. Johann je ekonomickým centrom oblasti Kitzbühel a má vynikajúcu infraštruktúru. Kitzbühel je len asi 10 km ďaleko.Každého náruživého lyžiara určite nadchne poloha s dvoma skvelými lyžiarskymi areálmi do 15 minút jazdy - lyžiarskym areálom Kitzbühel s viac ako 180 km a areálom Wilder Kaiser-Brixental s viac ako 280 km zjazdoviek.

NEHNUTEĽNOSŤ: Byt na predaj sa bude nachádzať na 1. poschodí nehnuteľnosti, má obytnú plochu cca 63 m2 a zahŕňa útulnú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, 2 spálne a kúpeľňu. K dispozícii bude aj balkón o ploche 18m2 s krásnym výhľadom. Podzemné parkovacie státie je možné zakúpiť za príplatok 30 000 EUR a vonkajšie parkovacie miesto stojí 10 000 EUR.

POUŽITIE: Túto nehnuteľnosť nie je povinné prenajímať turistom, čo je veľmi vzácny status na túto oblasť.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247