Späť na výsledky

Novo postavený luxusný bytový projekt v Haus Im Ennstal v oblasti Ski Amadé

1-2
ID: AT0085

Úplne nový luxusný bytový komplex s 33 krásnymi bytmi. Výhodné umiestnenie v malebnej dedinke Haus Im Ennstal s priamym prístupom do lyžiarskej oblasti 4-Berge Ski Schladming s 230km zjazdoviek. Objekt určený pre turistický prenájom s aktraktivním investičným výnosom pre budúcich majiteľov.

Prečítajte si viac

190 700 € - 672 000 €

169 985 £ - 599 003 £

209 829 $ - 739 409 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Novo postavený luxusný komplex s 33 krásnymi štýlovými bytmi je na predaj v dedinke Haus im Ennstal v srdci rakúskeho Štajerska. Haus im Ennstal bolo dokonca v roku 2014 na kvetinovej súťaži zvolené najkrajšou európsku dedinkou vďaka svojmu osobitému charakteru a jedinečnému umiestneniu medzi dramatickými vrcholkami Nízkych Taur. Haus im Ennstal je tiež výhodne umiestnené pre lyžiarov a milovníkov ďalších zimných športov - z dedinky je priamy prístup do lyžiarskej oblasti "4 Berge Ski Schladming" s 230km zjazdoviek, ktorá zároveń spadá pod Ski Amadé s viac než 760km upraveného terénu. Lyžiarska sezóna tu trvá od začiatku decembra až do Veľkej noci. Bytový komplex je ideálne umiestnený len 8 minút chôdze od lanovky Tauern Seilbahn a hneď pred domom stojí skibus, ktorý vás v okamihu dovezie k lanovke Hauser Kaibling. Je tiež v bezprostrednej blízkosti supermarketu, obchodov a reštaurácií. V dedinke tiež nájdete plaváreň s terénom na beach volejbal a ďalšie športové atrakcie sú len chvíľku jazdy autom, ako napríklad zipline alebo 4 golfové ihriská. Byty budú postavené v elegantnom modernom štýle s mnohými dizajnovými prvkami. Všetky apartmány budú mať podlahové kúrenie, priestranné terasy s úžasným výhľadom na alpské vrcholky a úložný priestor v pivnici na lyže a ďalšiu výbavu. Súčasťou projektu bude tiež kaviareň a recepcia. Apartmány sú určené na turistický prenájom s možnosťou vlastného užívania. O prenájom sa bude starať profesionálna agentúra.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247